Stumptown
86/100 - 16×

Stumptown

Dex Pariosová je silná a bystrá armádní veteránka, která nyní žije svým komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií. Seriál je inspirovaný stejnojmennou sérií grafických románů.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Krimi
hrají
Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez)

S01E08: The Other Woman

S01E08: The Other Woman

Dex čelí nedořešeným citům z její minulosti, když ji Sue Lynn najme, aby vyšetřila případ společně s vdovou po Dexině bývalé lásce. Mezitím je přátelství Dex a Greye podrobeno zkoušce kvůli jeho nové romanci s Liz.

cz sk
4.12.2019
2 916 000
43 minut

Základní info:

Režie: Jessica Yu
Scénář: Heidi Cole McAdams

Hrají: Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Monica Barbaro (Liz Melero), Gregory Zaragoza (Hollis Green), Moon Dailly (Naomi Blackbird), Román Zaragoza (Leigh Green), Andrew Steven Hernandez (Russ Foster), Atticus Todd (Nate),…

Foto: ABC

Dexin mix k poslechnutí

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Minulost vyplave napovrch, když je Dex požádána o pomoc. Spřátelit se s dívkou svýho dobrýho kámoše není špatný, jen u toho nesmíte tolik kalit. Jsem zvědavej, která z nich si to bude líp pamatovat :)

3.6.2020 | 23:37:13
Jiri007

Dobrý díl, musim řict že Dex a Naomi byly fakt super tym, a vystrašit někoho bombou v autě to fakt nemělo chybu to by byly lepši petardy, a musim řict že Dex a Liz v tom kasinu valeli a ten konec byl hodně zajimavy kdo vi co se mezi Dex a liz stane, a zajimalo by mě co se stalo mezi Lyn a Cosgrovovou.

2.2.2020 | 23:51:45
domas77

Wtf, ten konec nechápu.

7.12.2019 | 14:27:11
Lex Luthor

Ups no chtěl, aby Dex lépe poznala jeho holku, ale tohle na mysli asi neměl.

6.12.2019 | 17:04:56

Stav titulků

Epizoda S01E18: All Hands on Dex

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @domas77
Korekce a úpravy: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Prosíme, nenahrávejte naše titulky na jiné weby bez našeho souhlasu. Děkujeme.

Nepřehlédněte

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

Stanice ABC dnes přinesla šokující zprávu, když oznámila, že mění své rozhodnutí o prodloužení seriálu Stumptown pro druhou sérii a další řadu tak už nepřipraví. Vinu za to nese aktuální dění s koronavirem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama