Stumptown S01E13: The Dex Factor

S01E13: The Dex Factor

S01E13: The Dex Factor

Dex jde do utajení jako potencionální kupec, aby pomohla Hoffmanovi a Greyovi v další fázi jejich drogového případu. Mezitím se Dex spřátelí s někým z podpůrné skupiny pro veterány a brzy zjistí, že toho mají víc společného, než si zprvu mysleli. Když má Ansel na povel Špatné alibi, bojuje s udržením provozu a proto vyhledá pomoc u Tookieho.

cz sk
5.2.2020
2 280 000
43 minut

Základní info:

Režie: Stacey K. Black
Scénář: Matt Olmstead & Jason Richman

Hrají: Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Adrian Martinez (Tookie Alvarez), Inbar Lavi (Maxine Beck), Fiona Rene (Kara Lee), Gregory Zaragoza (Hollis Green), Ryan Dorsey (Leo), Chuck Filipov (Scuzzy), David Warshofsky (Jimmy Arrieta), Cynthia Addai-Robinson (Violet), Steven Williams (Lionel Hoffman), Tommy O'Brien (Chaz), Michael Hudson (Rico), Julie Goldman (Poppy Matthews), Isiah Adams (Alex), Lisa Kaminir (Delores Zivkin), David Shatraw (Morris Zivkin),…

Foto: ABC

Dexin mix k poslechnutí

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Vše jde podle plánu, jen některý věci tě nenapadnou. Dex s Violet, slušně si daly do těla, jak na začátku, tak na konci setkání.

7.6.2020 | 16:09:13
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Dex neměla chybu jak si představovala že jeji bratr řidi auto a Grey mohl něco tušit že se ho budou chtit zbavit a taky jsem myslel že s Max se zdekujou na par dni a ta Violet byla fakt čislo, jsem zvědav jestli se časem objevi.

4.4.2020 | 18:45:47

Stumptown
86/100 - 16×

Stumptown

Dex Pariosová je silná a bystrá armádní veteránka, která nyní žije svým komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií. Seriál je inspirovaný stejnojmennou sérií grafických románů.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Krimi
hrají
Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez)

Stav titulků

Epizoda S01E18: All Hands on Dex

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @domas77
Korekce a úpravy: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Prosíme, nenahrávejte naše titulky na jiné weby bez našeho souhlasu. Děkujeme.

Nepřehlédněte

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

Stanice ABC dnes přinesla šokující zprávu, když oznámila, že mění své rozhodnutí o prodloužení seriálu Stumptown pro druhou sérii a další řadu tak už nepřipraví. Vinu za to nese aktuální dění s koronavirem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás