Stumptown Popis

Stumptown

Stumptown

Dex Pariosová je silná a bystrá armádní veteránka, která nyní žije svým komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií. Seriál je inspirovaný stejnojmennou sérií grafických románů.

Stumptown je seriálem z produkce stanice ABC, který se zaměřuje na Dex Pariosovou, bystrou armádní veteránku, která nyní žije komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Má problémy v milostném životě, kvůli hazardu má dluhy a navíc se musí starat o svého mladšího bratra s Downovým syndromem. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií.

Seriál Stumptown se inspiruje stejnojmennou komiksovou sérií od Grega Rucky, Matthewa Southworthe a Justina Greenwooda. Na stanici ABC se seriál začal vysílat od 25. září 2019 a za jeho vznikem stojí televizní tvůrce Jason Richman. Název „Stumptown“ pochází z přezdívky, kterou má město Portland v Oregonu.


(Plakát k první sérii Stumptown. Foto: ABC)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Goldensmile

pilot dobrý, uvidíme co bude dál :)

1.10.2019 | 19:27:45

Stav titulků

Epizoda S01E06: Dex, Drugs and Rock & Roll

cz98%
Odhadované dokončení dnes 10:30

Překlad: @domas77
Korekce a úpravy: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Prosíme, nenahrávejte naše titulky na jiné weby bez našeho souhlasu. Děkujeme.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

První série si jede pro dalších pět epizod

První série si jede pro dalších pět epizod

Stanice ABC objednala pět dodatečných dílů pro Stumptown, čímž se první série dostane na minimálně osmnáct epizod. V úvahu přichází i doobjednání pár dalších dílů, ale to prozatím není zcela jisté. Stejnou objednávku získal i The Rookie a novinka Mixed-ish si vybojovala devět dodatečných epizod.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás