Stumptown
86/100 - 16×

Stumptown

Dex Pariosová je silná a bystrá armádní veteránka, která nyní žije svým komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií. Seriál je inspirovaný stejnojmennou sérií grafických románů.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Krimi
hrají
Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez)

Stumptown

Stumptown je seriálem z produkce stanice ABC, který se zaměřuje na Dex Pariosovou, bystrou armádní veteránku, která nyní žije komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Má problémy v milostném životě, kvůli hazardu má dluhy a navíc se musí starat o svého mladšího bratra s Downovým syndromem. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií.

Seriál Stumptown se inspiruje stejnojmennou komiksovou sérií od Grega Rucky, Matthewa Southworthe a Justina Greenwooda. Na stanici ABC se seriál začal vysílat od 25. září 2019 a za jeho vznikem stojí televizní tvůrce Jason Richman. Název „Stumptown“ pochází z přezdívky, kterou má město Portland v Oregonu.


(Plakát k první sérii Stumptown. Foto: ABC)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Protože jsem Dex sledoval až po druhé sérii The Rookie s Nathanem Filionem, nějak jsem nedoufal, že mě to bude bavit. Mýlil jsem se, je to velmi dobře natočenej seriál. Je jinej, zábavnej, i otravnej, tím rodinným fílingem, i spousta dalšími „moderními pitomostmi, které se dnes tlačí do všeho, co se natočí“. Oddechovka s vypjatými částmi v ději. 20.6.2020

20.6.2020 | 20:15:30
VictoriaF

Obsazení skvělé, ale bohužel, čekala jsem něco úplně jiného…

6.1.2020 | 1:02:26
Amelie17

Sympaticka oddychovka s feel good efektem – co vic si na ctvrtecni vecer prat. Trochu humoru, trochu dramatu, trochu romantiky, za me po osmi dilech snadnych 5 hvezdicek.

10.12.2019 | 20:45:46
Goldensmile

pilot dobrý, uvidíme co bude dál :)

1.10.2019 | 19:27:45

Stav titulků

Epizoda S01E18: All Hands on Dex

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @domas77
Korekce a úpravy: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Prosíme, nenahrávejte naše titulky na jiné weby bez našeho souhlasu. Děkujeme.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

Stanice ABC dnes přinesla šokující zprávu, když oznámila, že mění své rozhodnutí o prodloužení seriálu Stumptown pro druhou sérii a další řadu tak už nepřipraví. Vinu za to nese aktuální dění s koronavirem.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama