Stumptown Popis

Stumptown

Stumptown

Dex Pariosová je silná a bystrá armádní veteránka, která nyní žije svým komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií. Seriál je inspirovaný stejnojmennou sérií grafických románů.

Stumptown je seriálem z produkce stanice ABC, který se zaměřuje na Dex Pariosovou, bystrou armádní veteránku, která nyní žije komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Má problémy v milostném životě, kvůli hazardu má dluhy a navíc se musí starat o svého mladšího bratra s Downovým syndromem. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií.

Seriál Stumptown se inspiruje stejnojmennou komiksovou sérií od Grega Rucky, Matthewa Southworthe a Justina Greenwooda. Na stanici ABC se seriál začal vysílat od 25. září 2019 a za jeho vznikem stojí televizní tvůrce Jason Richman. Název „Stumptown“ pochází z přezdívky, kterou má město Portland v Oregonu.


(Plakát k první sérii Stumptown. Foto: ABC)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Protože jsem Dex sledoval až po druhé sérii The Rookie s Nathanem Filionem, nějak jsem nedoufal, že mě to bude bavit. Mýlil jsem se, je to velmi dobře natočenej seriál. Je jinej, zábavnej, i otravnej, tím rodinným fílingem, i spousta dalšími „moderními pitomostmi, které se dnes tlačí do všeho, co se natočí“. Oddechovka s vypjatými částmi v ději. 20.6.2020

20.6.2020 | 20:15:30
VictoriaF

Obsazení skvělé, ale bohužel, čekala jsem něco úplně jiného…

6.1.2020 | 1:02:26
Amelie17

Sympaticka oddychovka s feel good efektem – co vic si na ctvrtecni vecer prat. Trochu humoru, trochu dramatu, trochu romantiky, za me po osmi dilech snadnych 5 hvezdicek.

10.12.2019 | 20:45:46
Goldensmile

pilot dobrý, uvidíme co bude dál :)

1.10.2019 | 19:27:45

Stav titulků

Epizoda S01E18: All Hands on Dex

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @domas77
Korekce a úpravy: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Prosíme, nenahrávejte naše titulky na jiné weby bez našeho souhlasu. Děkujeme.

Nepřehlédněte

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

Stanice ABC dnes přinesla šokující zprávu, když oznámila, že mění své rozhodnutí o prodloužení seriálu Stumptown pro druhou sérii a další řadu tak už nepřipraví. Vinu za to nese aktuální dění s koronavirem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás