Suits (Kravaťáci)
95/100 - 316×

Suits(Kravaťáci)

Dva právníci, jeden diplom. Geniální ztroskotanec, který se protlouká životem, se stane právníkem ve špičkové firmě.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
8 sezón | USA Network | 43 minut
hrají
Sarah Rafferty (Donna Paulsen), Rick Hoffman (Louis Litt), Meghan Markle (Rachel Zane), Patrick J. Adams (Mike Ross), Gabriel Macht (Harvey Specter), Gina Torres (Jessica Pearson), David Costabile (Daniel Hardman), Max Topplin (Harold Gunderson)


Dvě novinky o Rachel a nové postavě

Dvě novinky o Rachel a nové postavě

3. série je sice ještě relativně daleko, přesto se ale tvůrce seriálu Aaron Kosh krátce rozpovídal o tom, na co se můžeme těšit s Rachel a koho nového v dalších dílech uvidíme.


0 0
10.3.2013

Rachel nezahodí své snahy stát se právničkou. Na Harvard ji sice nevzali, bude ale dál přemýšlet, co chce v životě dělat, a jednou z možností je zkusit jít na jinou školu. Vedle přihlášky na Harvard si ale žádnou jinou nepodala, takže musí vymyslet, kam jinam by se mohla vrtnout. A my si myslíme, že vzhledem ke spojení Pearson & Darby by se jako jedna z variant mohla nabízet Cambridge.

Ve 3. řadě se také objeví nová postava. A bude to žena. Jmenovat se bude Ava a její profil je zatím vykreslen stručně takto: bývalá královna krásy, která je nyní výkonnou ředitelkou britské ropné společnosti. Kdo si Avu zahraje však zatím známo není.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Titulky

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!