Suits (Kravaťáci)
94/100 - 339×

Suits(Kravaťáci)

Dva právníci, jeden diplom. Geniální ztroskotanec, který se protlouká životem, se stane právníkem ve špičkové firmě. Poté, co se stane navzdory všem problémům skutečně právníkem, opouští firmu, do které nastupují noví advokáti.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | USA Network | 43 minut
žánr
Drama, Právnický
hrají
Sarah Rafferty (Donna Paulsenová), Gabriel Macht (Harvey Specter), Rick Hoffman (Louis Litt), Wendell Pierce (Robert Zane), Katherine Heigl (Samantha Wheelerová), Dulé Hill (Alex Williams), Amanda Schull (Katrina Bennettová), Jake Epstein (Brian Altman), Gina Torres (Jessica Pearsonová), Patrick J. Adams (Mike Ross), Meghan Markle (Rachel Zane), Max Topplin (Harold Gunderson), David Costabile (Daniel Hardman)


Rozhovor s Aaronem Korshem nejen o finále první poloviny páté sezóny

Rozhovor s Aaronem Korshem nejen o finále první poloviny páté sezóny

Úvodní epizoda druhé poloviny páté sezóny je za námi. Aaron Korsh se rozpovídal o finále první poloviny seriálu a také jeho možném pokračování.

12 0
2.2.2016

Rozhovor je sice trochu staršího data, pro mnohé z vás by ale mohl být zajímavým počtením. I když dění z poslední epizody mohlo na některé otázky odpovědět, stále nás příští epizody mohou překvapit.

Byli jste ohledně Mikova zatčení předem rozhodnuti?


Pro tentokrát jsme s tím předem počítali. Seriál se musí neustále posouvat kupředu, takže se snažíme a vymýšlíme nové věci. S tímto okamžikem jsme ale počítali již od začátku. Jediné v čem jsme si nebyli si jisti bylo, zda se to stane v epizodě 16, nebo 10. Najednou nám přišlo, že teď je správný čas tuto kartu zahrát, tak jsme si řekli, že do toho prostě půjdeme.

Dalo se to očekávat. K samotnému zatčení dost přispělo Mikovo povýšení. Díky tomu si na záda namaloval terč. Bylo to plánované?

Plánované ano, ale ne od úplného začátku. S tímto brilantním způsobem přišli scénáristé. Takto bylo možné Mika nejprve dosadit do pozice partnera ještě předtím, než bude zatčen. To se mi jako nápad líbilo. Jak ale říkám, neleželo to takto na stole od počátku, museli jsme se k tomu postupně dopracovat.

Kdo za to ale může?

Tahle záležitost je celkem legrační. Tímhle aspektem jsem se vůbec nezabýval, spíše jsem se snažil vžít do postavy Mika a přemýšlet nad tím, co budu dělat a jak se z toho hodlám dostat. Pro scénáristy to ale bylo hlavním tématem. Snažili se mířit do dalších epizod pouze na to, aby byla snaha zjistit, kdo to na Mika vyzradil. Samozřejmě se ve Firmě budou snažit věci přijít na kloub, ale budou mít i jiné věci na práci. A vůbec se nebojte! Nakonec se dozvíme, kdo to udělal. Když jsem to ale vyzradil našemu editorovi, byl z toho celkem v šoku.

Bylo pro vás těžké rozhodnout, kdo bude viníkem?

Se scénáristy jsme na to šli všichni trochu jinak. Ta konkrétní osoba mohla mít různé pohnutky. Mohla si to odůvodnit tím, že je to správná věc, nebo se mohla jednoduše mstít. Pokud by to byl Hardman, ten by se jistě mstil. S Loganem Sandersem by to bylo dosti podobné. Co ale například Claire? Ta sice slíbila, že tajemství nevyzradí, ale nakonec by byla správná věc říct pravdu. Mohl to být také Trevor… Seznam osob je ale tak dlouhý, že jsme prostě jednoho vybrali.

Další velkou událostí byl Harveyho odchod. Co s ním bude dál? Nezatknou ho také, když to vlastně byl on, kdo Mika přijal?

Posledních 6 epizod bude o důsledcích Mikova zatčení. Tohle je ten hlavní bod zájmu. Ano, Harvey odstoupil, ale Mikovo zatčení velmi ovlivnilo jeho další konání. Možná se bude chtít kvůli těmto skutečnostem do firmy vrátit, protože nikdo nemohl čekat, že se toto stane.

Harvey si určitě dokáže najít do firmy cestu zpět. Přemýšleli jste ale nad tím, co bude dělat Mike, pokud se ze své situace dostane?

Jedná z věcí nad kterou jsem přemýšlel já je, že Trevor měl vlastně pravdu, když se Mikovi snažil vštípit svůj názor na věc. Pokud se jen ohlížíš za záda, protože tě kdykoliv mohou chytit, neustále na to myslíš a užírá tě to. Je tedy dost možné, že se na to Mike začne dívat z té druhé strany a přijme to jako vysvobození.

Předpokládám, že o Hardmanovi a Soloffovi ještě uslyšíme.

Určitě ano. Jistě se musíme věnovat Mikovi, ale určitě se seriál nebude točit pouze kolem něj. Musíme se také soustředit na jiné bitvy.

Diskuze /1

tromf1

už, aby tu bola tá 6. séria :) pri finále piatej som plakal ako malý :D

8.6.2016 | 15:25:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama