Suits (Kravaťáci)
94/100 - 343×

Suits(Kravaťáci)

Dva právníci, jeden diplom. Geniální ztroskotanec, který se protlouká životem, se stane právníkem ve špičkové firmě. Poté, co se stane navzdory všem problémům skutečně právníkem, opouští firmu, do které nastupují noví advokáti.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | USA Network | 43 minut
žánr
Drama, Právnický
hrají
Sarah Rafferty (Donna Paulsenová), Gabriel Macht (Harvey Specter), Rick Hoffman (Louis Litt), Wendell Pierce (Robert Zane), Katherine Heigl (Samantha Wheelerová), Dulé Hill (Alex Williams), Amanda Schull (Katrina Bennettová), Jake Epstein (Brian Altman), Gina Torres (Jessica Pearsonová), Patrick J. Adams (Mike Ross), Meghan Markle (Rachel Zane), Max Topplin (Harold Gunderson), David Costabile (Daniel Hardman)

Mike Ross

Mike Ross

Mike je bývalý právník právní firmy Personová, Specter, Litt.

Sezóny 4
2011 - 2018

Mike Ross je geniální, ale líný mladík, který spadl do života, který vést nechtěl. Při studiích na vysoké škole si chtěl přivydělat na své fotografické paměti. Bohužel chtěl své znalosti prodat děkanově dceři, na podvod se přijde, je mu odebráno stipendium a je vyhozen ze školy. Mike pokračuje v tom, čím začal – prodává své vědomosti studentům, kteří nepobrali tolik rozumu, jako on. Za jiné skládá přijímací zkoušky na práva, státnice a nechává si za to platit. Peníze potřebuje nejenom na své živobytí, ale také aby se mohl postarat o svou nemocnou babičku, která ho vychovala. Babička je jediná, kdo mu z rodiny zbyl. Jeho rodiče zemřeli, když byl ještě malý.

Mike nemá jen fotografickou paměť, díky které to, co si přečte, nikdy nezapomene, je přirozeně chytrý, má smysl zachytit i drobný detail. V právnické kanceláři může své schopnosti naplno rozvinout a brzy si získá respekt spolupracovníků i nadřízených. Prokáže oddanost, pracovitost, zápal do práce. Jeho minulost ho ale neustále pronásleduje…

Foto: USA Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama