Suits (Kravaťáci)
95/100 - 316×

Suits(Kravaťáci)

Dva právníci, jeden diplom. Geniální ztroskotanec, který se protlouká životem, se stane právníkem ve špičkové firmě.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
8 sezón | USA Network | 43 minut
hrají
Sarah Rafferty (Donna Paulsen), Rick Hoffman (Louis Litt), Meghan Markle (Rachel Zane), Patrick J. Adams (Mike Ross), Gabriel Macht (Harvey Specter), Gina Torres (Jessica Pearson), David Costabile (Daniel Hardman), Max Topplin (Harold Gunderson)

Hlášky jsou zpátky (CZ titulky)

Hlášky jsou zpátky (CZ titulky)

I ve třetí řadě nás krom hutných dramat a napínavých právnických případů budou čekat odlehčení v podobě nejen Harveyho ikonických hlášek a vtipných i sarkastických poznámek.

7 0
3.7.2013

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Davos

Možná by neškodilo tam připsat SPOILER ALERT

#2 iHyi
8.7.2013 | 21:53:59
iHyi

#1 Davos: To snad ani není nutné upozorňovat, že ve videu se záběry z nové série budou nové (a tedy i spoilerové) scé­ny.

webmaster
16.7.2013 | 22:12:55
Davos

No, opravdu nerad bych byl za hnidopicha nebo tak, opravdu, EDNA stránky mám rád, máte tu vždycky nejnovější informace a zajímavosti atd., ale přece jenom, v upoutávkách na novou řadu/epizodu většinou bývá akorát tak naznačení další zápletky nebo děje, ale věta od Michaela: So I'm a partner now? mi přijde fakt dost jako spoilerovej materiál, zvlášť když to na konci minulý řady vypadalo že ho Harvey min. vyrazí i když Jessica nechce. Samozřejmě, možná to pak v seriálu bude úplně jinak a Harvey se s Michaealem vůbec pohádat nechtěl (součást jeho hry?) ale každpádně tohle je věta která člověku co nevyhledává děj dopředu podle mně sakra skazí překvapení.

16.7.2013 | 23:04:44
Mrkvoun

A to jsi úplně zapomněl na tu scénu u té ochranky! To bude tak na houby, když vím jak okolo ní prošel a nebudu si s tím lámat hlavu! Hrůza…

17.7.2013 | 0:52:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Titulky

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!