Sunderland 'Til I Die (Dycky Sunderland)
98/100 - 12×

Sunderland 'Til I Die(Dycky Sunderland)

Seriál sleduje fotbalový tým Sunderland v sezóně 2017/2018, kdy se pokouší o návrat do Premier League.

VB | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 40 minut
žánr
Dokumentární, Sportovní

Sunderland 'Til I Die - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Snyder17

Myslím, že každý kdo sleduje fotbal a hlavně ten anglický, by si tenhle titul neměl nechat ujít. Tenhle dokument o Sunderlandu se opravdu povedl, není to jen vykládání faktů, ale kompletní náhled do fungování celého klubu – od hráčů, trenérů, majitelů, personálu, místního kněze až po fanoušky. Celé město prožívá příběh svého klubu a upínají naděje na vzkříšení klubu s přáním, aby se začalo dařit i samotnému městu.

21.4.2020 | 16:37:01
Lazaxter

Povinnost pro všechny fanoušky fotbalu, zejména toho anglického. Hodně zajímavý pohled na to, jak funguje takto velký fotbalový klub a co to pro místní znamená. Sice fandím Arsenalu, ale budu Sunderlandu přát, ať se z těch sraček vyhrabe a znovu se vrátí do Premier League (nejprve ale aspoň do Championship).

18.4.2020 | 12:39:29

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama