Supergirl S04E22: The Quest for Peace

S04E22: The Quest for Peace

S04E22: The Quest for Peace

Lex Luthor podniká útok, vydává se do Washingtonu a povolává svou sestru Lenu a matku Lilian do Bílého domu. Supergirl si uvědomuje, že má možná poslední šanci Lexe zastavit. Zároveň se obrátí k síle tisku, který by mohl pomoci Lexe sesadit z pomyslného trůnu.

cz sk
19.5.2019
1 070 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
realm

No mě vlastně nejvíce štve, že z Leny udělají evidentně záporáka. Ta "romace"Alex je taky úplně zbytečná. Potenciál Red Daughter celůkem vyplýtvali a ve finále jí tam moc nebylo.

9.2.2020 | 8:35:04
CoRnDuCK

Dobrý konec, nejhorší série.

26.9.2019 | 20:00:38
dannymoro58

Asi nejlepší série, co jsem kdy viděl. :)

redaktor
3.9.2019 | 22:42:58
Jiri007

Finale bylo dobré, ale štvaly mě ty propagace, rozhovor Lexe s Red Daughter byl fakt dobry, jak ji to Lex vmetl do oči, ale nakonec se Red Daughter rozhodla spravně, jen mohla byt v serii vic aktivnější a neovlivnovat se Lexem, že z prezidenta udělali padoucha to se mi moc nezamlouvala vždyt v podstatě z něj udělali Nixona nebo Trumpa, ty zaběry jak Lex ukazal Leně taky mi vrtalo kde je kamera a oni to sestřihaj, pak to ztraci smysl, no uvidim jak se s tím Lena vyrovna, a z Lockwooda neměli dělat psychouše ale ke konci serie mi to už tak nevadilo, a kdo ví co ma za lubem ta organizace co kontaktovala Eve.

7.8.2019 | 10:57:37
Šelma

Lena a Red Daughter si zasloží aspoň pár procent, ale ty pičičárny s Lexem?!? Dík, že jste mě znechutili pohled na lidi ještě víc. -_- A doufám, že ho na konci jen vstřebal a neoživil. Tak… divnej nápad prakticky vrátit USA do dob otroctví, akorát místo černejch otročej mimozamšťany, aby to lidem nepřišlo tak špatný. Další sérii dám šanci jen, abych viděla, co se stane z Leny.

26.7.2019 | 17:54:07
Stardos

Nejlepší série Supergirl.

3.7.2019 | 20:29:45
Lord Denvil

80% za akce… Politické sračky už jsem se naučil nevšímát – zřejmě přesně tak funguje podprahové kódování – najednou mně to nevadí jako dřív – už mně dostali :D :D :D

26.5.2019 | 23:25:16
arrowek

seria dobrá benlockwood a lex luthor najlepší záporaci.. úplne by bolo super keby ben vyhral a konečne dostal tu hnusnú háveť zo sveta a dúfam že keby sa jedneho dňa stalo niečo takého tak aj tu sa najde nejaký benlockwood kto bude bojovať za ľudí

25.5.2019 | 22:36:59
RedRose

celkově slabé a tak nějak nevyužité…útok Kaznie na USA byl fakt úsměvný a Lex spasitel, byla blbost největší! a že článek v novinách vše narovná, to už dneska taky moc nefunguje… RD tam byla vlastně jen pro zajímavost a celé to bylo tak nějak málo uvěřitelné (v rámci žánru samozřejmě)… na další sérii se podívám, ale velké očekávání už nemám…

24.5.2019 | 0:32:38
tom99

Tak trapný, že to nejde ani vyjádřit. Dialogy, ty grimasy, akce, hudba, herecké výkony a hlavně stupidní scénář – to je na pokraji mrazu. Opravdu doufám, že příští řada je poslední a budu moci investovat svůj čas do něčeho smysluplnějšího. Toto je odpad CW…

webmaster, grafik
22.5.2019 | 9:50:08
1

Supergirl
73/100 - 123×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Stav titulků

Epizoda S06E07: Fear Knot

cz25%

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny