Supergirl S05E01: Event Horizon

S05E01: Event Horizon

S05E01: Event Horizon

Kara chce najít vhodnou příležitost, jak Leně říci, že je Supergirl. Ta to samozřejmě již nějakou dobu ví a vyrovnává se s tím po svém. CatCo přebírá nový člověk, který má úplně jinou vizi než Lena. Kara se cítí zraněná, že o odkupu CatCo nevěděla sama od Leny Luthor.

cz sk
6.10.2019
1 260 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, mě se na začatek serie zamlouval, rozjeli spoustu zajimavych linek, jak zminuji nejslavnějšiho filmoveho padoucha to je fakt něco, přiklonil bych se k Voldemortovi, protože filmovycyh padouchu a některym docela fandim, nová šefka CatCo je fakt zajimava kdo ví jak s Lenou budou pracovat, ale jeji pohled na medialni svět je spravny, a přiznani Kary Leně bylo fakt dojemne, až sem myslel že ji odradi od pomsty, protože chtěl jsem aby byl z Leny zaporak ale ne tak velky aby to mohla ukočirovat zpatky, a na její plany jsem zvědav, a uvidim co vyleze z Johnnova bratra.

27.11.2019 | 13:25:56
arthurcz

No upřímně mě SG pořád ještě docela baví (narozdíl od zbytku arrowerse, snad s vyjímkou Legend). Ale vole KALHOTY?????? :(

24.10.2019 | 15:44:16
CoRnDuCK

K tomu abych vůbec začal ještě tuhle sérii jsem neměl žádnou motivaci a už mě úplně na tomhle seriálu nic nezajímá, tak jsem si to zkusil, ale jak tak přemýšlím.. tuhle sérii asi nedokončím.

18.10.2019 | 21:55:34
LIPLIK

Hans Gruber :D

18.10.2019 | 11:01:51
RagnarokCzD

Tak nevim no …

Leena odjaktěživa brečí, že ji všichni berou jako padoucha, jen proto že je Luthorová … a teď bude dávat proslovy o tom, jak se Luthorové chovaj. :-/ Sakra ženská srovnej si to trochu. -_-

Kara s tim novym účesem vypadá jako tele. :D

Brainyho linka s Dreamer je jak vystřižená z čevený knihovny … ty dva sou tak odporně sladký, že u jejich scén doslova cejtim jak se mi kazej zuby. :-/ Což se mimochodem týká i Alex.

Snad jedinej kdo mě baví je marťan … už jen proto, že tu máme asi čtvrtýho, nebo pátýho „posledního marťana na světě“. :D Očividně je to dost oblíbenej titul. :D

13.10.2019 | 19:34:40
dbar

Po minulé řadě se na to ani dívat nebudu, snad jen poznatek z fotek: Teď už musí být úplně každému jasné, že Kara je Supergirl, když obě změnily účes ve stejnou dobu…

12.10.2019 | 22:13:31
bulik55

Přiznám se, že jsem nečekal, že Leně řekne pravdu hned v prvním díle, ale možná to bude lepší pro příběh, nebudou to alespoň tak moc natahovat :)

11.10.2019 | 18:26:13
antty

Doufám, že z Leny nebude fakt padouch, ale že ji tím směrem postrkuje někdo nebo něco jiného – zajímalo by mě totiž, nakolik jsou Lena a Andrea ovlivněny tou novou technologií. Dějová linka, která dala epizodě název nic moc, ale zbytek ok.

webmaster
10.10.2019 | 22:13:29
Kieran

Teším sa veľmi na túto sériu, vyzerá to naozaj sľubne..A napriek tomu že to mnohí hejtujú, dievčatá patria k sebe, či ako kamarátky alebo viac nechajme sa prekvapiť, ale úprimne každý musí vidieť to spojenie medzi nimi..dejová línia, technológie a ich odvrátená stránka, mne osobne sa tento nápad pozdáva, myslím si že je to veľmi aktuálna téma a veľmi reálna…Takže ja dám tomu určite šancu..K novému obleku a celkovo výzoru, ja som spokojnáá, Melissa je krásna žena, takže do čohokoľvek ju oblečú alebo akýkoľvek hairstyle jej dajú vždy bude vyzerať skvelo :) Scéna odhalenia super tajomstva 2.0 bola ukážka neskutočného talentu oboch dám (hlavne Mel), tá chémia medzi nimi je výnimočná, skutočný strach a bolesť v očiach oboch, wau,…3 ročné čakanie stálo za to :)

9.10.2019 | 16:30:53
bloody_maniac

nemůžu se dočkat na další díly! dejte mi ten supercorp content!

9.10.2019 | 12:23:43
1

Supergirl
73/100 - 122×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Stav titulků

Epizoda S06E04: Lost Souls

cz1%

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny