Supergirl S05E05: Dangerous Liaisons

S05E05: Dangerous Liaisons

S05E05: Dangerous Liaisons

Lena Luthor využívá Malefice a chce se dostat k jeho schopnostem. Kara je mezitím na další stopě, William začíná být zoufalý ze svého pátrání a málem prozradí svou identitu. Kelly si začíná uvědomovat, že její vztah s Alex nabírá podoboný směr jako s její bývalou snoubenkou.

cz sk
3.11.2019
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, libilo se mi jak Lena oklamala Malefica a použila proti němu jeho vlastni zbran, musim řict že zpusobit potopu na pokaženi akce je fakt unikatni ikdyž lepši by bylo zpusobit napadeni sitě, a tak trochu jsem čekal že ten Williamuv přitel bude naživu a zastaveni te zaplavy mohlo trvat dele aby to bylo aspon zajimavějši, na Leviathan jsem zvědav.

redaktor
4.2.2020 | 23:59:23
tom99

Furt to stejné dokola…

webmaster, grafik
25.11.2019 | 23:33:02
bloody_maniac

s touto sérii jsem zatím hodně spokojená :)

5.11.2019 | 13:11:34

Supergirl
73/100 - 107×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
5 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
David Harewood (J'onn J'onzz), Melissa Benoist (Kara Danvers), Grant Gustin (Barry Allen), Helen Slater (Eliza Danvers), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Brenda Strong (Lillian Luthor), Katie McGrath (Lena Luthor), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Brit Morgan (Leslie Willis), Andrea Brooks (Eve Teschmacher), Jeremy Jordan (Winn Schott), Calista Flockhart (Cat Grant), Chris Wood (Mon-El), David Harewood (Hank Henshaw)

Stav titulků

Epizoda S05E16: Alex in Wonderland

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny