Supergirl S05E05: Dangerous Liaisons

S05E05: Dangerous Liaisons

S05E05: Dangerous Liaisons

Lena Luthor využívá Malefice a chce se dostat k jeho schopnostem. Kara je mezitím na další stopě, William začíná být zoufalý ze svého pátrání a málem prozradí svou identitu. Kelly si začíná uvědomovat, že její vztah s Alex nabírá podoboný směr jako s její bývalou snoubenkou.

cz sk
3.11.2019
780 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, libilo se mi jak Lena oklamala Malefica a použila proti němu jeho vlastni zbran, musim řict že zpusobit potopu na pokaženi akce je fakt unikatni ikdyž lepši by bylo zpusobit napadeni sitě, a tak trochu jsem čekal že ten Williamuv přitel bude naživu a zastaveni te zaplavy mohlo trvat dele aby to bylo aspon zajimavějši, na Leviathan jsem zvědav.

4.2.2020 | 23:59:23
tom99

Furt to stejné dokola…

webmaster, grafik
25.11.2019 | 23:33:02
bloody_maniac

s touto sérii jsem zatím hodně spokojená :)

5.11.2019 | 13:11:34

Supergirl
73/100 - 122×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Stav titulků

Epizoda S06E03: Phantom Menaces

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny