Supergirl Anya z The 100 miří do seriálu

Anya z The 100 miří do seriálu

Anya z The 100 miří do seriálu

Herečka Dichen Lachman, která se v posledních letech hrála v The 100 a také v Agents of S.H.I.E.L.D. zamíří do dalšího komiksového seriálu, kde si zahraje záporačku Roulette. V článku se také můžete podívat na video Supergirl v Lego podobě.


15 2
24.9.2016

Ve druhé řadě se nám představí herečka Dichen Lachman, která minulý a předminulý rok ztvárnila Anyu v populárním seriálu The 100, který se rovněž vysílá na stanici CW jako Supergirl. Dichen si diváci mohou pamatovat i z jiného komiksového seriálu – Agents of S.H.I.E.L.D., kde ve druhé řadě hrála Jiaying, vedoucí komunity Inhumans.

Dichen Lachman si zahraje Roulette, postavu, která zamíří do National City, kde si otevře bojový klub meta-lidí, kteří se mezi sebou budou utkávat. Roulette se zřejmě objeví pouze v jedné epizodě. Postava Roulette je poměrně novou a poprvé se na stránkách komiksů objevila v roce 2001 a častokrát byla hlavní záporačkou skupiny Justice Society of America, které letos zase uvidíme v seriálu Legends of Tomorrow.


Prakticky celá kampaň druhé řady se plně soustředí na Supermana. O Alex Danvers toho moc řečeno nebylo. Andrew Kreisberg prozradil, že Alex nebude k Supermanovi tak vzhlížet jako Kara. Pro ni je to pouze muž, který je sice jejím bratrancem, ale ponechal malou Karu před vchodovými dveřmi cizích lidí a posléze odešel. Alex to bude mít Supermanovi trochu za zlé, že Karu opustil.

Na závěr přidáváme video z hry Lego Dimensions, ve kterém se představuje Supergirl po boku E.T. Dneska žádná známá postava Legu neunikne a pakliže se jedná o charakter, který je mezi diváky a těmi nejmenšími oblíbený, okamžitě se začnou vyrábět Lego figurky a postavy je možno vyhledat i v Lego hrách, kterých v posledních letech značně přibývá.

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

fandapcd

Anya, yaaaay!

webmaster
24.9.2016 | 23:30:48
dagsoftware

známa zo seriálu King & Maxwell

25.9.2016 | 1:18:39
Dahaka

Nehraje i v seriálu The Last Ship? Pilotku vrtulníku?

#4 fandapcd
25.9.2016 | 8:22:22
fandapcd

#3 Dahaka: Ano :)

webmaster
25.9.2016 | 13:15:18
komja

tak schválně jak tam dlouho vydrží :D

25.9.2016 | 17:00:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E07: Wake Up

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Samantha Arias se sice objevuje v seriálu již od začátku třetí řady, ale zatím jsme ji poznali jako starostlivou matku, která by neublížila ani mouše. To vše se změnilo na konci epizody Wake Up. A na zrod padoucha jsme čekali opravdu dlouho. A my se ptáme – jak moc se vám přerod líbil?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny