Supergirl Bývalá Lois Lane míří do seriálu o dívce z oceli

Bývalá Lois Lane míří do seriálu o dívce z oceli

Bývalá Lois Lane míří do seriálu o dívce z oceli

Už brzy přivítáme další herečku, která má zkušenosti s DC seriálem. Není žádným tajemstvím, že se tvůrci Supergirl snaží obsazovat herce, kteří si už kdysi v nějakém jiném DC projektu zahráli. Nyní tak do seriálu zavítá Teri Hatcher. Koho asi bude hrát?


20 0
5.2.2017

Andrew Kreisberg s Gregem Berlantim mají zkrátka zálibu přivádět do svých seriálů herce, kteří si již dříve zahráli v nějakém DC seriálu. V Supergirl jsme se tak v roli Jeremiaha Danverse dočkali Deana Caina, který hrál Supermana v seriálu Lois & Clark: The New Adventures of Superman. Helen Slater zase v mládí hrála Supergirl, nyní ztvárňuje její matku Elizu Danvers.

(Dean Cain a Teri Hatcher na společné fotce. Foto: ABC)


Do Supergirl nyní míří Teri Hatcher, bývalá Lois Lane ze seriálu Lois & Clark: The New Adventures of Superman. Zatím nevíme, koho bude Teri hrát, ale spekulací je hned několik. Určitě prý nepůjde o Lois. Mnohem pravděpodobnější je, že si zahraje nějakou mocnou mimozemšťanku či vysoce postavenou ženu v L-Corp. Asi nejzajímavější varianta je ztvárnění ženy, která hledá po celém vesmíru Mon-Ela.

O Teriino obsazení oba výkonní producenti seriálu hodně stáli. Andrew na adresu Teri prohlásil: Nechci urazit žádnou skvělou herečku, která kdy Lois hrála, ale Teri vždycky byla a je mou nejoblíbenější Lois Lane. Mít ji zpět v superhrdinském seriálu je pro mě a pro Grega (Berlantiho) veliký dar. Dean Cain (Jeremiah Danvers) se přiznal, že s Teri nenatáčel už přes 20 let a rád by to změnil. Cain údajně tuší, koho bude Hatcher hrát.

Koho si myslíte, že si Teri zahraje? A na jak dlouho se v seriálu zdrží?

Diskuze /5

Lex Luthor

Mohli by se spolu potkat i v seriálu až vysvobodí Jeremaiu z Cadmusu, jako bylo setkání otce Barryho Allena ve Flashovi s doktorkou Mcgee z Mercury Labs tihle dva se potkali v seriálu Flash dřívější herci, kteří hráli Barryho a Iris byla to dobrá scéna.

5.2.2017 | 17:15:02
scottt1

Mohla byt hrat nejaku partnerku (pracovnu) Jeremiaha.

5.2.2017 | 23:41:24
hmyzovrah

Dean i Teri hrali uz v serialu Smallville

#4 antty
6.2.2017 | 8:47:50
antty

#3 hmyzovrah: Deana si tam vybavuji (byl tuším nesmrtelný a bral lidem orgány nasáklé kryptonitem, aby mohl oživit svou milovanou), ale koho tam hrála Teri? Na ni si nějak nevzpomínám.

#5 vevisek
7.2.2017 | 15:11:33
vevisek

#4 antty: Deana si zase nevybavuju já,ale pokud se nepletu,tak Teri hrála matku Lois. Ale mám dojem,že to bylo na jednu epizodu,kde byla vidět jenom na videu,které si Lois pouštěla. :)

7.2.2017 | 21:28:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E07: Wake Up

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Samantha Arias se sice objevuje v seriálu již od začátku třetí řady, ale zatím jsme ji poznali jako starostlivou matku, která by neublížila ani mouše. To vše se změnilo na konci epizody Wake Up. A na zrod padoucha jsme čekali opravdu dlouho. A my se ptáme – jak moc se vám přerod líbil?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny