Supergirl Bývalá Wonder Woman si zahraje prezidentku USA

Bývalá Wonder Woman si zahraje prezidentku USA

Bývalá Wonder Woman si zahraje prezidentku USA

Supergirl se odehrává v jiném vesmíru než seriály Arrow a Flash, a tudíž některé věci jsou na Zemi-3 zkrátka jinak. Ve světě Supergirl je tak prezidentkou USA žena a tu si zahraje Lynda Carter.


20 0
27.6.2016

O Lyndě Carter se spekulovalo již na konci první řady. Tvůrci se přiznali, že by byli rádi, kdyby si Lynda ve svém kalendáři našla čas na druhou řadu Supergirl. Když se seriál přesunul na CW a druhá řada tak byla odsouhlasena, už prakticky nic nebránilo Lyndě, aby smlouvu podepsala.

Lynda má ve smlouvě uvedeno, že se bude vracet ve více epizodách, ale přesný počet zatím nevíme. O tom, že Země-3 má ženskou prezidentku, jsme se dozvěděli již v první řadě, kdy nás o tom informoval Sam Lane. Lynda Carter je především známá svou rolí Wonder Woman ze seriálu z roku 1975. Další komiksovou roli získala v seriálu Smallville, kde si zahrála Moiru Sullivanovou.


(Lynda ve svém seriálu. Foto: ABC)

Na Zemi-1 je prezidentem USA muž. Zatím jsme ho neměli možnost vidět v žádném seriálu, ale chvilku o něm byla řeč na konci čtvrté řady seriálu Arrow. Zapojení prezidentky do dění v Supergirl ovšem dává smysl. I Clark Kent v komiksech či animovaných filmech často debatoval s prezidentem a nepřímo plnil jeho rozkazy. Něčeho podobného se můžeme dočkat i ve druhé řadě Supergirl.

V posledních týdnech se řešilo, kdo v seriálu ztvární Supermana, až nakonec byl předminulý týden vybrán Tyler Hoechlin. Další velice diskutovaným tématem je Supermanův oblek – zvláště jak bude vypadat a zda si Clark nandá své proslulé trenky. Umělec Bosslogic, jehož výtvory jsme na Edně ukazovali již dvakrát (poprvé a tady podruhé), vytvořil další plakát, na kterém je vyobrazen Tyler v kostýmu.

Diskuze /2

Peterkejn

tak tohle radis ne :D

27.6.2016 | 17:20:01
Billy the Kid

oblek vypada cool :)

27.6.2016 | 19:26:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E06: Midvale

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V seriálu prakticky už není žádná hlavní postava, která by nevěděla o tom, že Kara je Supergirl. Poslední, kdo o tom ještě neví, je chytrá Lena Luthor. A podle herečky Katie McGrath se nová ředitelka CatCo v dohledné době nedozví o tajné identitě dívky z oceli. Je to dobře?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny