Supergirl Cat Grant se vrátí do závěrečné řady, ale bude to její mladší verze

Cat Grant se vrátí do závěrečné řady, ale bude to její mladší verze

Cat Grant se vrátí do závěrečné řady, ale bude to její mladší verze

Cat Grant je velice oblíbenou postavou, kterou jsme vídali v první a ve druhé řadě. Herečce Calistě Flockhart nevyhovoval přesun natáčení do kanadského Vancouveru, a tak po první řadě skončila jako hlavní postava. Sice se vrátila na pár dílů v řadě, ale to bylo vše. Nyní postavu uvidíme znovu.

6 2
20.3.2021

Cat Grant se vrací do seriálu a můžeme s ní počítat rovnou ve dvou epizodách. Bude se jednat o pátou a šestou epizodu, které zatím nesou název Prom Night a Prom Again!. Druhou jmenovanou epizodu bude navíc režírovat Chyler Leigh. Sice uvidíme mladší verzi Cat Grant, nemusíte se ale bát, že bychom začali cestovat časem.

(Jste spokojeni s výběrem? Foto: CW)


Podle všeho by se mělo jednat o flashbackové scény, kdy mladá Cat Grant pracovala pod Perrym Whitem. Navíc se nadaná novinářka pokusí vymanit ze stínu Lois Lane. Příběh mladé Cat budeme sledovat celé dvě epizody, kdy se vydá do Midvalu, kde shodou okolností vyrůstala Kara Danvers. To, že se tam Cat vydá a následně u ní bude Kara v CatCo pracovat, rozhodně není náhodou.

Mladou verzi Cat Grant samozřejmě nebude hrát Calista Flockhart. O té zatím nemáme žádné zprávy, že by se měla do poslední série vrátit. Zdá se, že tvůrci chtěli vrátit do hry aspoň její postavu. Nyní Cat Grant bude hrát začínající herečka Eliza Helm. Pro tu to bude obrovská výzva. Calista Flockhart byla jednou z nejlepších hereček, které kdy v seriálu hrály. Se svým osobitým projevem byla o tři třídy výš než ostatní herci.

Jste rádi, že se Cat Grant vrátí alespoň v této podobě?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

tominotomino

Nemá to být ze stínu Leny Luthor, ale Lois Lane. :D Ačkoliv mi přijde zvláštní, že by už v té době byla Lois uznávanou novinářkou, zatímco Kara byla puberťačkou.

#2 Stardos #3 tom99
webmaster
20.3.2021 | 15:49:37
Stardos

#1 tominotomino: Nemyslím si, že by byla. Prostě to bude typická situace „máme dvě kamarádky a jedna je ve stínu té druhé“.

Cat fyzicky v podání Calisty asi neuvidíme vzhledem k restrikcím v Kanadě. Možná jedině, že by poslali štáb za ní. Takže já doufám alespoň ve videocall když už nic jiného

20.3.2021 | 16:41:43
tom99

#1 tominotomino: Jo, Díky. Mně obě přijdou celkem mimo, Cat Grant mi přijde o generaci starší než obě jmenované ženy…

#4 tominotomino
webmaster
20.3.2021 | 16:49:57
tominotomino

#3 tom99: Přesně, mně taky. Jako určitě je Lois starší než Kara, ale rozhodně není stejné generace jako Cat Grant. Řekněme, že té mladé Cat Grant bude třeba 25, tak Lois může mít maximálně 15 let.

webmaster
20.3.2021 | 17:18:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S06E04: Lost Souls

cz1%

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny