Supergirl Co důležitého se stalo v muzikálové epizodě?

Co důležitého se stalo v muzikálové epizodě?

Co důležitého se stalo v muzikálové epizodě?

Pakliže patříte mezi ty, kteří sledují pouze seriál Supergirl a nedívají se na Flashe, tak vám v následujícím krátkém článku shrneme, co důležitého se stalo v muzikálové epizodě Duet, kam zavítala Kara, Mon-El, Winn a J'onn. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z hudební epizody.


15 0
24.3.2017

Na konci epizody Star-Crossed Music Meister uspal Karu a následně se vydal na Zemi-1 za Barrym Allenem, se kterým měl podobné plány. Děj okamžitě pokračoval ve středeční epizodě Flashe. J'onn J'onzz a Mon-El vyrazí na Zemi-1 a požádají tým Flashe o pomoc s uspanou Karou.

Music Meister ovšem napálí i nejrychlejšího muže světa, kterého taktéž uspí. Kara s Barrym se tak ocitají ve svých vlastních hlavách plných muzikálových myšlenek. Aby se oba probrali, musí se řídit podle scénáře Music Meistera. Oba tedy zpívají pro klub, který vede Malcolm Merlyn. V klubu dále pracuje i Cisco s Winnem Schottem, kteří se taktéž podílí na jednom hudebním čísle.


Thumbnail Play icon

(Píseň Moon River zazpívala na začátku epizody Melissa Benoist.)

Celým tématem epizody je láska. Kara se v epizodě Star-Crossed rozešla s Mon-Elem, Barry zase v díle Into The Speed Force s Iris. Cílem Music Meistera bylo dát páry opět dohromady, což se na konci epizody povede. V epizodě dále vystoupí například Martin Stein ze seriálu Legends of Tomorrow, který si společně s Joem Westem zahrál fiktivního otce Iris West.

Pakliže nesledujete seriál Flash, bez muzikálové epizody se určitě obejdete, protože díl nebude mít na další dění v seriálu Supergirl prakticky žádný vliv. Jeden malinký tu ovšem je. Kara a Mon-El se dali v muzikálové epizodě znovu dohromady, proto budou možná někteří fanoušci na začátku epizody Distant Sun zmatení. Dle traileru k další epizodě to ale nevypadá, že pár spolu vydrží dlouho.

Jak se vám líbila muzikálová epizoda? Byli byste rádi, kdyby stanice CW přinesla víc takových epizod?

Diskuze /7

frozen

Máte tam zle napísané Fiktivni otec mon-Ela bol malcolm merlyn a stein s westom boli irisini

24.3.2017 | 15:41:52
červený gumáky

muzu se zeptat, jak jste prisli na to ze spolu dlouho nevydrzi ? V nadchazejici epizode to nevypada jako opravdova bitka ( a jeste k tomu je tam zaber na Karu a Mon-Ela v Karinom byte a vypadali stastne)

24.3.2017 | 18:20:10
lucinkabili

Podle mě Mon-Ela ovládá nějaký mimozemšťan, tipla bych si, že ten s modrýma očima, a nutí ho, aby bojoval s Karou :-)

#5 Simir
24.3.2017 | 21:21:20
Nina317

Aj tak si myslim, ze sa Kara a Mon-El rozidu :D podla mna aj Alex a Maggie :D nehovorim, ze v dalsej epizode mozno az v dalsej serii :D ale raz to pride :D A som velmi rada, ze Lena sa od dalsej serie stane regularnou postavou

24.3.2017 | 23:20:00
Simir

#3 lucinkabili: Podle mě to Mon-El dělá kvůli rodičům, kteří určitě nejsou nadšení s toho že chodí prakticky s nepřítelem. To na nich bylo i dost vidět :D

25.3.2017 | 0:34:05
Liss93

Stejně k sobě nejlíp pasuje Barry s Karou :D Oba takoví sluníčkoví, ví, co to je mít nadpřirozené schopnosti, zachraňují svět… Jen Barry je větší vrták, který furt mění realitu :D

#7 KirstenN55
25.3.2017 | 1:37:21
KirstenN55

#6 Liss93: Mě se naopak Barry ke Kaře příliš nehodí. Neumím si je představit jako pár, není mezi nimi ta správná romantická chemie jako třeba mezi Karou a Mon-Elem. Ale neskutečně se mi líbí jen jako kamarádi, tedy „superfriends“ po muzikálové epizodě. :-D

25.3.2017 | 13:35:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E06: Midvale

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, „@matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V seriálu prakticky už není žádná hlavní postava, která by nevěděla o tom, že Kara je Supergirl. Poslední, kdo o tom ještě neví, je chytrá Lena Luthor. A podle herečky Katie McGrath se nová ředitelka CatCo v dohledné době nedozví o tajné identitě dívky z oceli. Je to dobře?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny