Supergirl Čtyřdílný crossover se bude soustředit na vztah Kary a Alex

Čtyřdílný crossover se bude soustředit na vztah Kary a Alex

Čtyřdílný crossover se bude soustředit na vztah Kary a Alex

Tak tuto novinku zřejmě nikdo nečekal. Když bylo oficiálně potvrzené, že v příštím crossoveru bude zahrnut i seriál Supergirl, spousta fanoušků začalo jásat. Nyní je jasné, že se během této velké události nedočkáme pouze Kary, ale svůj patřičný prostor dostane i Alex.

15 12
19.9.2017

Zatím nevíme, v kolika epizodách by se měla Alex Danvers objevit, ale už nyní je jisté, že bude mít velkou úlohu. Alespoň to tvrdí tvůrci a dost možná se objeví ve všech čtyřech epizodách. Už během pár posledních dnů bylo potvrzeno, že celkově vztah Alex a Kary se bude opět prozkoumávat ve třetí řadě. Nyní se to dotkne i samostatného crossoveru.

Výkonný producent seriálu Andrew Kreisberg se k tomu krátce vyjádřil:


Kara a Alex budou v centru dění po celou dobu čtyřdílného crossoveru. Jedna z věcí, ke které jsme se letos ve třetí řadě Supergirl vrátili, bylo, že jsme si vzali to nejlepší z první sezóny a do popředí jsme znovu dostali sestry Danversovy. Fanoušci crossoveru se ale nemusí ničeho bát, ve všech ohledech bude jinak crossover stejný jako ty předchozí.

(V první sezóně měla Kara s Alex pár velice dobrých scén. Foto: CW)

Vztah Kary a Alex byl opravdu pro první sezónu důležitý. Ve druhé řadě si Alex našla Maggie a Kara Mon-Ela. Jelikož ale oba o své partnery přišli (nebo přijdou), tak sesterský vztah bude znovu na programu dne. Moc dobře víme, že Kreisberg má tendence příběhy nafukovat. Fanoušci crossoveru se tedy nemusí být, že by jiné postavy byly kvůli Kaře a Alex odstrčeny na druhou kolej.

Jste rádi, že Alex dostane prostor v crossoverových epizodách?

Diskuze /7

Lex Luthor

To jako vážně. No já se začínám bát uvidíme co se z toho letos a příští rok vyvrbí a jak to bude pokračovat. Tvůrci nějak zapomínají na jeden důležitý fakt je to komiks ne rodinná pouta

#3 Stardos
19.9.2017 | 18:53:46
Billy the Kid

jsem rád že se to bude motat i okolo supergirl :)

19.9.2017 | 19:48:42
Stardos

#1 Lex Luthor: A to znamená, že ani komiksový hrdnové nemají život? DC v tomhle vždy vynikalo, propojení normálního života a života hrdiny. Jestli hledáte čistou hrdinskou akci, tu fakt hledejte u Marvelu

#6 Baltik #7 ShadowKittyGirl
19.9.2017 | 20:46:50
KirstenN55

Ta poslední věta článku je důležitá. Taky si nemyslím, že celý crossover bude o Kaře a Alex. Andrew občas dost přehání. Samozřejmě, že dostanou prostor i ostatní postavy, Andrew to myslel tak, že dostane prostor i sesterský prvek. Za mě rozhodně super. Já jsem hlavně šťastná, že letos Supergirl dostane plnohodnotnou crossover epizodu ne jak minulý rok. I když chápu, že to mělo své pochopitelné důvody.

19.9.2017 | 21:36:15
Quinzel

Vůbec mě to nepřekvapuje, jelikož jsou všechny 3 dc seriály telenovely.

19.9.2017 | 21:43:35
Baltik

#3 Stardos: Však jo, co nevidět bude Punisher :D

20.9.2017 | 7:10:02
ShadowKittyGirl

#3 Stardos: jop, to je výstižné, tam je plno akce, ale smysl žádný a těch pár scén s jejich protějšky ani nestojí za řeč, proto jsem vždycky měla ráda Supermana, protože měl kolem sebe samé skvěle vymyšlené postavy a lidi, jako rodiče, Lanu, Lois, Perryho Whitea, Jimmyho Olsena a i sestřenku Karu spolu s jeho Kryptonskou původní rodinou. Jeho svět se prostě netočil jen kolem Supermana, záchrany lidí boje s padouchy a to je na něm právě ok, a je to vesměs ok i u tohoto seriálu, ale co si budeme povídat, řešit si svůj vzájemný vztah mohou Kara i Alex dělat i v jakémkoli jiném díle tohoto seriálu, nemusí se to tahat i do crossoveru panebože… Snad ta jejich epizoda nebude fakt jen o tom,,,

26.9.2017 | 1:31:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S05E19: Immortal Kombat

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny