Supergirl Do seriálu míří upíří podpora a s kým bychom se měli setkávat častěji?

Do seriálu míří upíří podpora a s kým bychom se měli setkávat častěji?

Do seriálu míří upíří podpora a s kým bychom se měli setkávat častěji?

Na páté řadě seriálu Supergirl se pracuje, a tak tady po nějakém čase máme opět pár novinek. Seriál obohatí další ženská postava, která by mohla přinést celé show nový rozměr. A zároveň tu máme zbožné přání hvězdy jiného komiksového seriálu, které by se snad mohlo splnit.

15 0
10.8.2019

Aktuálně bylo odtajněno, že se můžeme těšit na herečku Jennifer Cheon, která v seriálu bude hostovat a dočkáme se jí hned na několik epizod. Nejvíce si ji můžete pamatovat z upířího seriálu Van Helsing, kde hraje Ivory. Její role nabrala na větším významu především v poslední třetí řadě. Jennifer ale není v Arrow-vesmíru úplným nováčkem.

Již se objevila dokonce v pěti epizodách seriálu Arrow. Tam si ovšem zahrála policistku ve vedlejší roli a málokdo si ji bude pamatovat. Tvůrci si s tím zřejmě nelámali hlavu, a tudíž neváhali a obsadili ji znova. Navíc teď po těch pár letech je Jennifer mnohem zkušenější a známější herečka. Dále si ji můžete pamatovat ze seriálů The Drive, The 100, Lucifer a Supernatural.


(Bude chemie mezi postavami fungovat i nadále? Foto: CW)

Jennifer Cheon si již nezopakuje roli policistky, ale bude hrát Midnight. Jelikož toto jméno používá ve světě DC hned několik postav, zatím si neodvážíme tipnout, o koho by se mělo jednat. Zřejmě půjde o nějakého padoucha na více epizod, ale to bohužel zatím nemůžeme potvrdit či vyvrátit. Aktuálně se pracuje na velkém crossoveru, který bude mít celkem pět dílů.

A právě k této události se krátce vyjádřila herečka Ruby Rose, která hraje Batwoman. Již brzy začne její samostatný seriál, ale s Batwoman se pochopitelně počítá i do společného crossoveru. O tom se právě herečka vyjádřila, že by si přála více scén se Supergirl. Obě jsou to ikonické postavy a při každé scéně se dá napětí krájet. Údajně bychom těchto setkání skutečně měli vidět více, ale zatím nevíme, zda Ruby Rose skutečně ví více o scénáři, nebo jde pouze o její zbožné přání.

Uvítali byste více scén se Supergirl a Batwoman? A co říkáte na novou posilu seriálu?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /2

Norbit882

Když jí dají dohromady s Karou, tak jim odpustím ne jeden, ale hned 4 prohřešky proti filmařině, které předvedli. Tím by si u mnohých z nás vyžehlili hafo věcí.

#2 jhrspike
30.8.2019 | 19:41:45
jhrspike

#1 Norbit882: No to asi není nejlepší nápad. Kdyby do ní byla Batwoman nešťastně zamilovaná bylo by to lepší.

13.9.2019 | 0:31:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S05E09: Crisis on Infinite Earths: Part One

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny