Supergirl Dvě ženské posily míří do Supergirl

Dvě ženské posily míří do Supergirl

Dvě ženské posily míří do Supergirl

Přijde vám, že v seriálu je ženských představitelek málo? Tak teď už si zřejmě ztěžovat nebudete, Supergirl nabírá obsazení a v příštích dílech se dočkáme hned několika důležitých, ženských postav.


13 1
30.11.2015

V seriálu si zahraje Tawny Cypress, kterou si fanoušci můžou pamatovat ze seriálu House of Cards a Unforgettable. Tawny ztvární senátorku Mirandu Craneovou, která zamíří do National city v jedenácté epizodě. Senátorka uvidí ve městě na vlastní oči útok jednoho z mimozemských obyvatel a je možné, že se dočasně stane spojenkyní Supergirl.

Druhou ženskou posilou bude bude Emma Caulfield, kterou si většina pamatuje jako Anyu ze seriálu Buffy the Vampire Slayer. Emma si zahraje Cameron Chaseovou, agentku FBI, která zasvětila svůj život právu poté, co její otec začal vraždit. Cameron bude tvrdou agentkou, která nebude mít slitování a pochopení pro žádné své podezřelé.


(Vpravo se můžete podívat na komiksovou podobu Cameron. Zdroj: Comicbook.com)

Ženských postav v seriálu je ale zatím poměrně dost. Brit Morgan si zahrála v páté epizodě záporačku Livewire, pravým jménem Leslie Willis. Matku Supergirl, doktorku Elizu Danversovou, ztvárnila ve stejné epizodě Helen Slater. Ze starších novinek víme, že herečka Jenna Dewan-Tatum se bude objevovat v seriálu pravidelně v roli Lucy Laneové, sestru slavnější Lois Laneové.

Diskuze /2

fandapcd

Ženských postav není nikdy dost. :D

webmaster
30.11.2015 | 18:00:43
JoeySid

Supergirl hlavně dostala celou sezonu 20ti epizod. :)

30.11.2015 | 20:56:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E02: Triggers

cz1%

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-LOL

Hledáme překladatele

Baví tě seriál Supergirl a troufáš si na titulky? Aktuálně hledáme překladatele, který by se zhostil překladu epizod. Pokud máte zájem, ozvěte se uživateli @tom99 do vzkazíku. Budeme se těšit.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

3. řada

Nejoblíbenější postavy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zajímavosti

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Třetí řada seriálu Supergirl se přiřítí už zítra, proto si pojďme stručně shrnout, co vše o nové řadě víme a nevíme. Pokud jste se minulých pár měsíců vyhýbali našemu webu, tak je tento článek stvořen přesně pro vás, který vám jasně, přehledně a uceleně řekne, co se v uplynulých měsících stalo.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny