Supergirl Flash a Cisco zavítají do crossoverové epizody Supergirl

Flash a Cisco zavítají do crossoverové epizody Supergirl

Flash a Cisco zavítají do crossoverové epizody Supergirl

Supergirl bude první epizodou, která odstartuje masivní crossover, který nás bude provázet po celý týden. Do samotné epizody zavítá rychlík Barry Allen a Cisco Ramon z Central City ze Země-1. Na jak dlouho se oba pánové v epizodě zdrží? A půjde vůbec o klasickou crossoverovou epizodu?


20 0
18.11.2016

Už brzy nás čeká čtyřdílný crossover mezi seriály Supergirl, Arrow, Flash a Legends of Tomorrow. Tuto událost podzimu právě odstartuje Supergirl se svou osmou epizodou, která nese název Medusa. Popravdě tak ale nepůjde o klasický crossover, na který jsme z předchozích let zvyklí.

Ten nás čeká až v ostatních seriálech, Supergirl pouze nastíní zápletku. Co si pod tímto tvrzením máme představit? Čeká nás zcela klasická epizoda seriálu, kde se nám představí epizodní záporák a v podstatě nepůjde ani poznat, že se jedná o nějakou zvláštní epizodu. Rozhodně to nebude jako minulý rok v epizodě Worlds Finest, kde úřadoval Barry Allen v celé epizodě.


(Barry a Cisco se na chvilku v epizodě Medusa objeví. Foto: CW)

Až posledních závěrečných minut se má věnovat zápletce s mimozemšťany, která bude pořádně rozvinutá o den později v seriálu Flash. V Supergirl tak můžeme čekat pouze Barryho Allena a Cisca Ramona, kteří navštíví Karu a požádají ji o pomoc. Tak nejspíše bude končit samotná epizoda.

Barry Allen má jako první objevit mimozemskou hrozbu, proto jako první díl skládačky do crossoveru zapadá jeho epizoda. A proč by nejdříve žádal Karu o pomoc, když by nevěděl, že nějaká hrozba vůbec existuje? Proslýchá se, že epizoda Supergirl by se měla s největší pravděpodobností odehrávat v průběhu epizody Flash. To ale není definitivně potvrzené.

Nicméně to nic nemění na faktu, že se Barry s Ciscem v epizodě objeví. Už příští rok nás navíc čeká muzikálová epizoda a Kara tak znovu s Barrym (a možná i Legendami) spojí síly. Těšíte se?

Diskuze /4

Billy the Kid

ale asi to tak bude, prostě a jednoduše, se to jak si jdou pro karu se odehraje na konci dílu supergirl, a v the flash prostě jen skočí do trhliny a asi ji hnedka přivedou :)

18.11.2016 | 12:52:55
Tomass2002

Dělají v tom trochu zmatek a ještě navíc přesouvají Legendy ve vysílání na úterý za Flashe.

#3 Billy the Kid
18.11.2016 | 13:31:22
Billy the Kid

#2 Tomass2002: až až po novem roce

18.11.2016 | 15:45:29
ENeMy_DaVe

Taky to může být tak, že Barry objeví mimozemšťany už v 7. epizodě, a vydá se pro pomoc Kary.

18.11.2016 | 19:41:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny