Supergirl Flashův konec druhé řady může buď zcela ovlivnit seriál, nebo vůbec

Flashův konec druhé řady může buď zcela ovlivnit seriál, nebo vůbec

Flashův konec druhé řady může buď zcela ovlivnit seriál, nebo vůbec

V poslední epizodě druhé řady Flashe nastal zlomový okamžik v cestování časem, který může zamýchat celým Arrow-vesmírem. Jak se tyto změny projeví ale u Supergirl na Zemi-3?


23 0
6.7.2016

Existují dvě velké teorie o možných změnách v celém vesmíru. Jak už stojí v nadpisu, buď se dočkáme drastických změn nebo naopak žádných. Jelikož většina CW komiksových seriálů je soustředěna primárně na Zemi-1, změny mohou být zohledněny pouze tam. Supergirl se odehrává na Zemi-3, takže dívka z oceli by měla být částečně v bezpečí.

Má to ale obrovské ale. Na Zemi-1 jsme se doposud nesetkali s Karou Denvers, Clarkem Kentem či jinou známou postavou ze seriálu. Barry Allen ale nyní vše mohl změnit a je teoreticky možné, že už na podzim na Zemi-1 poznáme postavy ze Supergirl. A nemuseli bychom se dočkat přímo Supergirl, ale rovnou Powergirl, což je v komiksech stále naše Kara.


(Powergirl v komiksech. Foto: CW)

To by byla ta přijatelnější teorie pro fanoušky, kteří si přejí, aby svět Supergirl byl zachován a nedotkly se ho žádné změny zapříčiněné Flashem. Druhá možnost je taková, že Země-3 (a kterákoliv jiná) budou sloučeny se Zemí-1. V komiksech se nejedná o nic nového, ale opravdu by si tvůrci troufli sloučit několik světů s indivudálními příběhy hrdinů do jednoho? Těžko říci.

Rozhodně by se tím vyřešily jakékoliv problémy ohledně problematických crossoverů mezi seriály Supergirl a Arrowem, Flashem a Legends of Tomorrow. Takto by nebyl problém, aby například Green Arrow zavítal za Karou do National City a nemusel tak řešit kostrbatou cestu přes portály na Zemi-3.

O tom, jak to bude, se dozvíme v prvním díle třetí řady Flashe. Pokud by se jakýkoliv paradox vyřešil hned v úvodním díle, Supergirl by se tato skutečnost ani nedotkla, protože premiéra druhé řady bude odvysílána osm dní po premiéře Flashe. Navíc dle množících se novinek o Supermanovi v úvodních dvou dílech to nevypadá, že by se epizoda zaobírala jakýmkoliv jiným jevem v jiném seriálu.

Diskuze /5

Izar

supergirl by se to dotknout nemělo, změna času by se měla dotknout jen země jedna 1, alternativní reality jsou od sebe odděleny, proto se jim říká alternativní. Podle mnoha teoretických fyziků neexistuje ani časový paradox, jako zabití svého předka a vaše následná smrt. Podle některých pouze vytvoříte jinou alternativní realitu která nemá důsledek na tu vaší. Tohle je ovšem nepotvrditelné, dokud to někdo nevyzkouší

6.7.2016 | 19:18:13
nowas

Power Girl to být nemůže protože na to nemá hrudník.. tečka! :-D

#3 tom99
6.7.2016 | 19:28:58
tom99

#2 nowas: Tak pokud vím, tak i Supergirl má mít trošku větší prsa. Ale tak to skoro každá ženská postava v komiksech :-)

#4 Carnage
webmaster
6.7.2016 | 19:55:20
Carnage

#3 tom99: Přesně v komiksu je každá hrdinka ideál krásy :D ale to i ty superhrdinové.

6.7.2016 | 22:51:59
Quinzel

Jsem pro PeeGee. ;-)

7.7.2016 | 9:48:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E02: Triggers

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-LOL

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

3. řada

Nejoblíbenější postavy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zajímavosti

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Třetí řada seriálu Supergirl se přiřítí už zítra, proto si pojďme stručně shrnout, co vše o nové řadě víme a nevíme. Pokud jste se minulých pár měsíců vyhýbali našemu webu, tak je tento článek stvořen přesně pro vás, který vám jasně, přehledně a uceleně řekne, co se v uplynulých měsících stalo.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny