Supergirl Fotky: Kara zamíří do Metropolis

Fotky: Kara zamíří do Metropolis

Fotky: Kara zamíří do Metropolis

Aktuálně se natáčí druhá řada Supergirl a největší poprask je pochopitelně u Supermana. Nyní bylo z uniklých fotek odhaleno, že se Kara vydá do Metropolis, kde uvidíme pár ikonických budov, které známe z komiksů a filmů.


15 0
7.8.2016

Před nedávnem jsme zveřejnili fotky Clarka Kenta a Jamese Olsena, nyní k nim přidáváme další. Kromě Kary na nich můžeme vidět opět Clarka a hlavně město, ve kterém žije – Metropolis. Kromě klasických policejních a záchranných aut s názvem města si můžete všimnout i budovy Luthor Corp, kterou jsme viděli i ve filmu Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (pod názvem LexCorp).

Do této společnosti zavítáme zřejmě kvůli sestře Lexe Luthora, která bude vystupovat ve druhé řadě. Na dalších fotkách můžete vidět například Clarka, jak si rozepíná košili a převléká se do supermanovského obleku. Už brzy by měl být k mání oficiální trailer. Připomínáme, že druhá řada s názvem The Adventures of Supergirl má premiéru 18. října a hned v úvodním díle vystoupí muž z oceli.


Diskuze /6

7.8.2016 | 16:36:41
tom99

#1 Nina317: Neboj, o všem napíšeme :-)

webmaster
7.8.2016 | 17:09:00
8.8.2016 | 10:08:01
LMDizajn

#3 gladiator992: nejde o crossover, oni všetci len natačaju na rovnakom mieste, ako tomu bolo aj predtym. prejdu do druheho hangaru a tam sa natača druhy serial. takže je dost možne, že počas nejakej pauzy na jedlo su všetci takto spolu

#5 Ingimir
8.8.2016 | 14:04:56
Ingimir

#4 LMDizajn: ako jasné že tá fotka nemusí byť rovno z natáčania toho crossoveru, ale tým coming soon nanho asi Amell naráža :)

8.8.2016 | 14:58:19
ksanzi10

Tuším najškaredší Superman akého som videla. No uvidíme, aký bude mať herecký talent

11.8.2016 | 16:41:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E07: Wake Up

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Samantha Arias se sice objevuje v seriálu již od začátku třetí řady, ale zatím jsme ji poznali jako starostlivou matku, která by neublížila ani mouše. To vše se změnilo na konci epizody Wake Up. A na zrod padoucha jsme čekali opravdu dlouho. A my se ptáme – jak moc se vám přerod líbil?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny