Supergirl Harewood mluví o roli Martiana Manhuntera

Harewood mluví o roli Martiana Manhuntera

Harewood mluví o roli Martiana Manhuntera

V epizodě Manhunter si David Harewood zahraje rovnou dvě postavy – Martiana Manhuntera a Hanka Henshawa, kterého uvidíme ve flashbacku. Co o své roli David řekl a co nás v epizodě vůbec čeká?


10 0
13.3.2016

Po týdenní pauze, která byla předem naplánovaná, nás čekají další napínavé epizody. V epizodě Manhunter se toho opět více dozvíme o J'onnu J'onzzovi ,na kterého byla zaměřená už epizoda Strange Visitor From Another Planet, kde jsme viděli kratičký flashback z Marsu a hlavně jsme se setkali se záporákem White Martianem.

J'onzzovi tak bude věnována další epizoda, která se tentokrát zaměří na jeho vztah s doktorem Denversem, jehož si opět zahraje Dean Cain, původní Superman ze seriálu z 90. let. Po dlouhé době ovšem uvidíme i skutečného Hanka Henshawa. Měli bychom se dočkat i scény, kdy J'onn přebere Hankovi identitu. Zároveň nás čeká i proměna Siobhan Smythe v Silver Banshee, která hned následující epizodu bude čelit Supergirl a Flashovi.


(Fotka z natáčení seriálu. Foto: CBS)

David Harewood, představitel J'onzze a Hanka, se v nedávném rozhovoru vyjádřil ke své roli:

Víte, já už předem věděl, že nebudu hrát jen Hanka. Bylo hrozně těžké to udržet v tajnosti, zvlášť když se blížila premiéra epizody, kde se odhalí, že jsem J'onn J'onzz. Hrozně mě baví hrát tuto postavu a líbí se mi postupné odhalování J'onnovy minulosti. Zatím se ovšem nedočkáme scény, jak J'onn dorazil na Zem, zatím jen víme, že už tu je přes 300 let. O jeho příletu jsme se zatím moc s tvůrci nebavili. V této řadě se určitě ještě fanoušci něco o Manhunterovi dozví, ale nic o jeho příletu na Zem. Toho se snad dočkáme ve druhé řadě, ale těžko říct, já nejsem scénárista.

J'onn J'onzz se stal rychle oblíbenou postavou, byli byste radši, kdyby vyrážel s Karou častěji do akce a pomáhal jí v boji proti padouchům?

Diskuze /1

zabijak

určitě bych bil rád kdyby spolupracovali

13.3.2016 | 15:44:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny