Supergirl
73/100 - 129×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Herci fanouškům vzkazují, ať si na posledních pár dílů připraví kapesníky

Herci fanouškům vzkazují, ať si na posledních pár dílů připraví kapesníky

Seriál pomalu spěje ke svému konci, a tak se herci snaží přilákat i možná ty diváky, kteří již na seriál před časem zanevřeli. Někdy jsou ale lidé zvědaví, jak seriál skončí, a tak se k seriálu na závěr vrátí. A údajně se podle herců máme na co těšit. Ve finálových epizodách nebude nic chybět.

5 3
6.9.2021

Chyler Leigh v nedávném rozhovoru pro TVLine prozradila, že poslední díly mají vše, co správné epizody mají mít. Konec to údajně bude velkolepý a posledních pár natáčecích dnů se neobešlo bez slz. Brečelo se prakticky každý den. Posledních pár dní a týdnů na place vždy byl pro někoho ten poslední pracovní den, a tak se někdo loučil s někým prakticky neustále.

Leigh fanoušky ubezpečila, že na finále si nechali tvůrci záležet. Herečka taktéž prozradila, že ještě do konce seriálu uvidíme Lexe Luthora v podání skvělého Jona Cryera, který v posledních pár dílech chyběl. Doufejme tedy, že poslední epizody za to budou stát, každopádně hodnocení těch pár posledních u nás na Edně hovoří spíše o opaku, kdy vypadá, že divákům se závěrečné epizody příliš nelíbí.


(Čeká nás závěrečný akt Dreamer, možná už ji nikde nikdy neuvidíme. Foto: CW)

Zatímco se Leigh se svou rolí Alex Danvers loučit nemusí, protože nebude chybět v připravovaném cross-overu, tak to vypadá, že Nicole Maines své roli dává pomalu sbohem. Herečka pro CBR prozradila, že její příběh pomalu spěje ke konci, tvůrci pro ni vymysleli závěrečný příběhový akt, ke kterému vše spěje.

Maines taktéž řekla, že již brzy uvidíme všechny schopnosti Dreamer. Právě Maines prožívala konec seriálu nejitenzivněji, shodli se na tom i ostatní herci. Kdysi tu byly náznaky, že by se Nia Nal mohla přesunout do seriálu Legends of Tomorrow, ale zdá se, že tento nápad nakonec zůstal u ledu. Nicméně se nám nechce věřit, že by příběh postavy skončil nyní v Supergirl. Přeci jenom jde o první transgender hrdinu a zároveň herce, na kterou je stanice CW pyšná.

Těšíte se na konec seriálu?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /2

Basim

Doufám že to celé už vychcípe :D

7.9.2021 | 23:03:27
DjMiexol

A já zase doufám, že ty postavy někdy zase uvidíme.. a když ne, tak o nich bude někde aspoň zmínka. Je to skvělej seriál, bude mi Supergirl chybět, ale ještě jsou před námi poslední díly, na který se těším.. :)

8.9.2021 | 15:40:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S06E20: Kara

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama