Supergirl Jak se vám zatím líbí nové řady komiksových seriálů na CW?

Jak se vám zatím líbí nové řady komiksových seriálů na CW?

Jak se vám zatím líbí nové řady komiksových seriálů na CW?

Máme za sebou podzimní finále všech komiksových seriálů na stanici CW, proto si rychle zrekapitulujeme, co zásadního se v nových řadách děje. Posléze můžete v naší anketě rozhodnout, který seriál vám letos přijde nejsympatičtější. Bude to Supergirl, Flash, Arrow či Legends of Tomorrow?


18 0
17.12.2016

Supergirl

Supergirl se s druhou řadou přestěhovala ze stanice CBS na CW. Z toho vzešlo pár problémů během natáčení. Přišli jsme o podzemní komplex budovy DEO a ztratili jsme Cat Grantovou. Seriál se ale s těmito problémy dokázal dobře poprat. Hlášky Cat Grantové vcelku dobře nahradily vtípky Mon-Ela. Do seriálu navíc přibylo dalších pár zajímavých postav (Maggie Sawyer a Lena Luthor). Ubylo epizodních záporáků a seriál se soustředí na hlavní děj řady. Jak se vám tady prozatím líbí druhá řada Supergirl?

Jak hodnotíte druhou řadu Supergirl?


49%
30%
16%
3%
2%
240 hlasů

(Supergirl ve druhé řadě soupeří s organizací Cadmus. Foto: CW)

Flash

Třetí řada Flashe přinesla do seriálu oblíbenou zápletku v podobě Flashpoint paradoxu. Barry Allen změnil časovou linii, ve které žil pár měsíců. Následně si ale uvědomil, že se chce vrátit do té staré. Ale i když udělal vše, co mohl, aby vrátil události do původního stavu, linie se i tak změnila. Barry se tak v nové řadě musí vypořádat s následky svých činů. Navíc stojí proti samotnému bohovi rychlosti Savitarovi, jeho přítel Cisco se mu čím dál víc vzdaluje a z Caitlin se stává Killer Frost. Jak se vám doposud líbilo prvních devět dílů Flashe?

Jak hodnotíte třetí řadu Flashe?

46%
34%
18%
2%
1%
257 hlasů

(Flash na své protivníky není sám. Foto: CW)

Arrow

Po čtvrté řadě Arrowa, která nebyla dobře přijata kritiky ani fanoušky, se tvůrci chytili za hlavu a změnili celý koncept seriálu. Ubylo nadpřirozených schopností, Donny Smoak a krkolomných konverzací. Do seriálu se vrátilo napětí, pořádná akce a hlavní hrdina se už znovu nebojí si pořádně zašpinit ruce. Seriál Arrow nyní zažívá svou reinkarnaci a často odkazuje na dění prvních dvou řad, které jsou obecně považovány za ty nejlepší. V nové sezóně se musí Oliver vypořádat s tajemným Prometheem, kterého sám stvořil během první série. Jak se vám zatím toto nové dobrodružství líbí?

Jak hodnotíte pátou řadu Arrowa?

51%
34%
10%
3%
2%
253 hlasů

(Green Arrow má v nové řadě už opět dlouhé rukávy. Foto: CW)

Legends of Tomorrow

V první řadě Legends of Tomorrow jsme se rozloučili s Kendrou Saunders a Carterem Hallem, kteří nebyli moc oblíbenými postavami. Seriál je nahradil zábavným historikem Natem Heywoodem a odvážnou Vixen. Znovu se zběsile cestuje v čase a zastavují se časoví piráti. Tentokrát ale někdo v pozadí tahá za nitky všech časových anomálií. Čtyři záporáci ze všech možných komiksových seriálů spojili síly a rozhodli se konkurovat Legendám. V nové řadě tak proti týmu stojí Eobard Thawne, Malcolm Merlyn, Damien Darhk a i Leonard Snart. Jak zatím hodnotíte prvních osm epizod druhé řady?

Jak hodnotíte druhou řadu Legends of Tomorrow?

43%
27%
20%
5%
5%
233 hlasů

(Nate Heywood se v průběhu řady stal superhrdinou Citizen Stellem. Foto: CW)

V komentářích nám dejte vědět, na co se těšíte ve zbytku řad vašich oblíbených seriálů. Co byste v nich rádi viděli a čemu byste se raději vyvarovali?

Diskuze /18

Snowleopard

Flash je dobrý.. když vemu v úvahu jaký rozpočet mají, tak s tím nakládají více než dobře. Savitar vypadá hodně dobře, až mi to připadá, že Barry je proti němu jenom kus hadru se kterým si může házet jak se mu zachce. Rád bych viděl menší úpravu kostýmu pro Barryho.. a mohli by mu už dát oblek do prstenu.. zatím o tom byly jen zmínky, ale to už se táhne od 1. season a bylo by to fakt super. 80% pro mě jasných..

#16 Venous4
17.12.2016 | 13:13:34
Lex Luthor

V Legends of Tomorrow se těším na Legion of Doom, také by se mi líbilo spojení tří hrdinů Green Arrow, Supergirl a Flash, spolu by mohli čelit mocnému protivníkovi, například Cyborg Supermanovi, takový menší crossover, Supergirl se mi líbila nejvíc, děj na sebe krásně navazoval, přestěhování DEO se mi zamlouvá víc, Flash by mohl být více vtipnější ze Cisca by už nemusel být takový bručoun a mohl by se víc zapojit do akce, Arrow stvoření Promethea a návrat ke starým řadám byl dobrý tah.

17.12.2016 | 13:15:46
Stardos

Za mě vede Arrow, a těsně za ním Supergirl. Jde poznat, že u obou seriálů změnili koncept :)

17.12.2016 | 13:56:38
CoRnDuCK

Zde je moje hodnocení (Supergirl nehodnotím, protože jsem nedokoukal stále 1. sérií) Nejlíp dopadl Arrow, po něm The Flash a na konec Legends of Tomorrow, který se mi líbí víc než kdy jindy.

17.12.2016 | 13:59:32
dovahkiin

první série Legends mě moc nebavila, druhá je pro mě o dost lepší, Flash se mi líbí asi pořád až na epizody s Grootem a na na můj vkus zbytečně moc rozplyzlejch konverzací a Arrow když se budu snažit si nevšímat Felicity tak je to moc dobrá řada, ale mě uplně nevadila ani minulá, nejhorší je pro mě třetí s Rasem

Supregirl je taky fajn, jsem rád že ubylo tolik tlaku s tím jak to má žena těžký, jsem pro genderovou vyrovnanost, ale nemusí mi to nikdo předhazovat tolik

#12 totti
17.12.2016 | 14:08:23
tom99

1. Arrow, 2. Supergirl, 3. Legends of Tomorrow, 4. Flash – Tohle je moje hodnocení. Arrow a Supergirl letos předvádějí hodně dobrou show, Legendy jsou tak dva tři kroky za nimi a na samotném dnu je Flash, který mě letos vůbec nebaví a většinou jen nevěřícně kroutím hlavou…

#11 AvenjQ
webmaster
17.12.2016 | 14:43:07
Tartaros

Nechápu, jak může být Arrow nejlépe hodnocený. Ano, oproti předchozí řadě je možná o malinko lepší, ale pořád se nedá srovnat s úvodníma sériema. Popravdě mi záživnější přijdou už i Legendy a Supergirl, o Flashovi nepovídaje …

17.12.2016 | 15:22:52
Xegiie

Flash, bohužel po 2 výborných seriích studená sprcha, nevím přesně jak to popsat čím mě to zklamalo, ale není to prostě ono. Arrow se zvedl, ale žádný zázrak to není. Supergirl se mi líbí, lepší než dříve. Legendy si drží pro mne docela nízkou laťku a z nudy se na to mrknu, ale je to podle mne dost slabé

17.12.2016 | 15:35:29
Blahar

Já to vidím na ohromné zlepšení Arrowa i Supergirl, Legendy jsou pořád pohodová oddychovka, která se s příchodem Legion of Doom taky zvedá, takže taky pohoda. Nejvíc mi letos trhá žíly Flash.. moc se mi to celé nepozdává a další rychlík záporák už mě dost nebaví…

překladatel
17.12.2016 | 16:41:33
Miss_Electra

Arrowa som len začala pozerať, pri Flashovi som sa zasekla na druhej sérii, Legendy začínam druhú sériu a iba na so Supergirl som na tom ‚aktuálne‘ , takže iba dúfam v… prejavenie Mon-Elových citov ku Kare :D

17.12.2016 | 19:45:51
AvenjQ

#6 tom99: Neviem kto píše tie dialogy ale potreboval by nakopat lebo je to totalny cringefest v každom diele skoro.

18.12.2016 | 0:52:27
totti

#5 dovahkiin: Je to Grodd a nie Groot, ten je z Marvelu.

Arrow išiel kvalitou hore, čo ma teší, ale stále to trochu zaostáva za druhou sériou. Narozdiel od posledných dvoch sérií je to pozerateľné. Flash nie je čo býval, ale stále je to celkom v pohode. LoT sa tiež trochu zlepšilo, uvidíme ako na jar, keď tam bude Legion of Doom. Supergirl sa zlepšila, ale niektoré veci by tam nemuseli byť.

18.12.2016 | 10:20:07
Billy the Kid

nejvíce mě potešil arrow,ale i ostatní serialy si zaslouží palec nahoru :)

19.12.2016 | 5:17:35
antty

Cat mi v supergirl hodně chybí, ale Olsen už tam tak neprudí jako v první řadě. Arrow je teď temnější, to že ale magii a meta lidi začali tak vynechávat jako by ani neexistovali mi vadí. Proti magii nic nemám, ale vadil mi samotný Darkh, a teď v Lot mi taký vadí, ale už míň, chová se tam přirozeněji. Flash je super, vždycky se mi bude líbit asi nejvíc ze všech, protože zbožňuji seriály, které se týkají cestování v čase.

#15 Lex Luthor
19.12.2016 | 14:31:47
Lex Luthor

#14 antty: Tak hlavně pozor, aby ses neztratil v časových paradoxech, ty bývají kameny úrazu v cestování časem. U mě vedou seriály Supergirl a Arrow, pak Legendy a Flash bohužel na konci.

19.12.2016 | 19:44:45
Venous4

#1 Snowleopard: dyt jo savitar si s barrym haze jak s kusem hadru :)

21.12.2016 | 10:43:10
pikaia

Supergirl se mi s těch 4 seriálu líbí nejvíc, navíc Kare je sexy a Mon El sympaťák. LoT přibilo pár nových postav, což se mi i zamlouvá. Flash taky dobrý hlavně Savitar a Draco Malfoy. Arrow jsem viděl první dvě série teď jen crossover díly.

24.12.2016 | 14:54:19
Lex Luthor

Supergirl mám ted ze všech čtyř seriálů taky nejradši, mohla by vést svůj vlastní tým hrdinů, martian manhunter, mon-el, miss martian, gardian a win. Miss Martian a Martian Manhunter jsou v komiksech přátelé, v young justice dokonce příbuzní, tak snad se usmíří a pak se můžou vrhnout do akce.

25.12.2016 | 14:33:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E05: Parasite Lost

cz%
DOKONČENO

Aktuálně hledáme překladatele pro seriál Supergirl. Pokud máte nějaké zkušenosti a máte zájem o překlad, určitě se ozvěte @tom99 do vzkazíku.

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB a @Msrtin
Přečas: @cremo

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Lois Lane obsazena a na palubě můžeme přivítat ještě George Masona z 24

Lois Lane obsazena a na palubě můžeme přivítat ještě George Masona z 24

Letos se crossover na stanici CW bude moci opřít opravdu o přední jména, která snad zná každý fanoušek i nefanoušek DC Comics. Kromě Supermana v podání Tylera Hoechlina se můžeme těšit i na Lois Lane. Nyní už víme, kdo jí propůjčí svou milou tvář.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK