Supergirl Jeremy Jordan mluví o změně Winna ve druhé řadě

Jeremy Jordan mluví o změně Winna ve druhé řadě

Jeremy Jordan mluví o změně Winna ve druhé řadě

Winn Schott prošel ve druhé řadě pořádnou změnu. Nejdříve nadobro opustil CatCo, začal pracovat pro DEO a následně pomohl Jamesi Olsenovi vytvořit oblek Guardiana. Tak nějak se i odpoutal od Kary, kterou tajně miloval. Co si o tom všem myslí Jeremy Jordan?


17 0
7.1.2017

S odchodem Cat Grant z CatCo, odešel i Winn Schott, který se definitivně přesunul do DEO, kde začal pracovat na plný úvazek. Winn tak neměl možnost se potkat se Snapperem Carrem, drsným šéfem redaktorského oddělení. Jeremy Jordan se pro server comicbook.com rozpovídal o změně svého charakteru ve druhé řadě:

Tuto sezónu sledujeme, jak se Winn pokouší zvládnout svoji novou pracovní náplň v DEO. Také má časté konfrontace s Jamesem, které jsou zcela jiné než minulý rok. Zatímco v první sezóně spolu pomyslně soupeřili o Karu, nyní je jejich vztah založen na partnerství. Winn je jedna z mála postav v seriálu, která uvažuje racionálně. Myslí na blaho všech lidí kolem sebe. Zatím jsme bohužel neviděli nic z jeho osobního života, ale v budoucnu se to jistě změní. Nyní před námi stojí spoustu výprav s DEO, na kterých bude Winn spolupracovat. A to je tak nyní i jeho osobním životem. Ve druhé části druhé řady bude zajímavé, jak se Winn bude vyrovnávat se vztahem Kary a Mon-Ela, který postupuje dál a dál.


(Winn se už asi v CatCo neobjeví. Foto: CW)

Jeremy se také dále vyjádřil o tajemství Jamese Olsena, který po nocích bojuje se zločinem jako Guardian. Jak dlouho asi Winn toho tajemství udrží?

Winn neumí udržet tajemství, takže skrytá identita Guardiana nevydrží moc dlouho. Tedy aspoň si to myslím. Na druhou stranu to přinese další zajímavou dějovou linku, až se Kara dozví, že James je Guardianem. A také fakt, že Winn mu celou dobu pomáhal. Všichni brzy přijdou na to, kdo je Guardian.

A co se vlastně změnilo na Winnově charakteru ve druhé řadě? I na to má Jordan odpověď:

Winn v první sérii hláškoval, musel to být spíš takový blb pro fanoušky. Ale byla sranda ho takhle hrát. To byl nicméně starý Winn. Winn za tu dobu dospěl a naučil se spoustu věcí. Už ví, jak ochránit své přátele, umí svým kamarádům poradit. Ve druhé řadě najednou radí Alex nebo varuje Jamese před možnými problémy. Winn se dost naučil od Cat a také ho posunuly vpřed všechny události, které se mu staly během první sezóny. Proto se změnil a proto dospěl.

Na závěr tu máme zprávu z trošku jiného soudku. Melissa Benoist se rozvádí se svým manželem Blakem Jennerem, který taktéž vystoupil v seriálu Supergirl. V první řadě si ve dvou epizodách zahrál Adama, odcizeného syna Cat Grant. Pár se poznal v roce 2012 při natáčení seriálu Glee. O rok později se Blake a Melissa zasnoubili a v roce 2015 vzali. Nyní jejich manželská cesta končí.

Diskuze /7

Lex Luthor

Postava Winna je dobrá, vtipný a zábavný

7.1.2017 | 16:37:49
Miss_Electra

Ja mám rada Winna. V prvej sérii mi vzťah medzi ním a Karou prišiel ako na ‚typickej‘ americkej strednej škole. On bol nerd a ona napriek tomu, že sa s ním bavila, nebola preň ho… dostupná :D V druhej sérii sa mi páči viac, môže naplno využiť svoje schopnosti v DEO :)

7.1.2017 | 17:19:22
Fryderyk

Kápo kde si vzal že se Melissa rozvádí? Docela by mě zajímal tvůj zdroj.. :)

#4 Miss_Electra #5 tom99
7.1.2017 | 18:14:23
Miss_Electra

#3 Fryderyk: Instagram toho bol plný aspoň tak som sa to dozvedela ja ;) )

7.1.2017 | 20:31:37
tom99

#3 Fryderyk: Kápo, je to všude na internetu, koukej

#6 Fryderyk
webmaster
7.1.2017 | 21:53:02
Fryderyk

#5 tom99: Ok,ok trošku překvapení no, ale docela ji chápu.. podle toho co jsem četl

#7 MaliaStiles
7.1.2017 | 23:08:20
MaliaStiles

#6 Fryderyk: a nereknes mi proc? Ja to nikde nemuzu najit. Dekuju

8.1.2017 | 9:46:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E01: Girl of Steel

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-LOL

Hledáme překladatele

Baví tě seriál Supergirl a troufáš si na titulky? Aktuálně hledáme překladatele, který by se zhostil překladu epizod. Pokud máte zájem, ozvěte se uživateli @tom99 do vzkazíku. Budeme se těšit.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

3. řada

Sezóna 3

Nejoblíbenější postavy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zajímavosti

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Třetí řada seriálu Supergirl se přiřítí už zítra, proto si pojďme stručně shrnout, co vše o nové řadě víme a nevíme. Pokud jste se minulých pár měsíců vyhýbali našemu webu, tak je tento článek stvořen přesně pro vás, který vám jasně, přehledně a uceleně řekne, co se v uplynulých měsících stalo.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny