Supergirl Jon Cryer se s fanoušky a tvůrci loučí s rolí Lexe Luthora

Jon Cryer se s fanoušky a tvůrci loučí s rolí Lexe Luthora

Jon Cryer se s fanoušky a tvůrci loučí s rolí Lexe Luthora

Vše, co má svůj začátek, má i svůj konec. Již od počátku se vědělo, že Lex Luthor je pouze lákadlem na pár epizod čtvrté řady. Cryer se jako Lex objevil pouze ve třech, tak ostatně zněla dohoda mezi stanicí CW a studiem Warner Brothers. Jak se Lex s fanoušky rozloučil?

4 1
11.6.2019

Jon Cryer se objevil jako Lex Luthor pouze ve třech epizodách a v dalších dílech by se již objevit neměl. Kdo ale viděl finále The Quest for Peace, může o této skutečnosti trochu pochybovat. Právě finální scéna čtvrté řady nám dává určitou naději, že by se Lex mohl v nějaké (jiné) podobně v seriálu (či v spíše v crossoveru) objevit.

Nyní se ale vraťme zpět k Jonovi. Když ho oslovili tvůrci seriálu Supergirl, zda by nemohl ztvárnit Lexe, Jon neváhal. Dokonce si ani nepřečetl scénář a rovnou na nabídku kývl. Podle Cryera je role Lexe Luthora zkrátka z těch, které musíte vzít, aniž byste potřebovali vědět něco více. Jessica Queller, jedna z tvůrkyň seriálu, ovšem Cryerovi řekla, o čem by měl Lexův příběh pojednávat.


(Lex Luthor se svým poskokem. Foto: CW)

A nyní k tomu velkému rozloučení. Pro Cryera byla tato role jednorázovka. Stanice CW již nesmí postavu využívat, a tak je to pro Lexe a hlavně pro Cryera konečná. Ten se tak rozloučil se svou rolí a na adresu seriálu řekl následující:

Chtěl bych vyjádřit svou vděčnost, že jsem mohl být součástí seriálu Supergirl, potkal skvělé obsazení, neuvěřitelný a pracovitý štáb a páni, ta postprodukce a efekty, to bylo něco. Vy všichni jste byli skvělí, že jste dokázali prodat svou verzi postavy, která pro mě tolik znamená.

Bude vám Lex Luthor chybět? A jaký to byl pro vás záporák v porovnání s ostatními padouchy z minulých řad?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S05E16: Alex in Wonderland

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny