Supergirl Kara se bude muset vyrovnat s větší popularitou Supermana

Kara se bude muset vyrovnat s větší popularitou Supermana

Kara se bude muset vyrovnat s větší popularitou Supermana

Supergirl je sice známá postava, ale těžko se může vyrovnat populárnímu Supermanovi, kterého zná snad celý svět. Teď bude Kaře v seriálu asistovat Clark Kent, jak tvůrci tedy hodlají vyřešit, že do seriálu přivedli tak ikonickou postavu, která může jejich hrdinku zastínit?


21 0
15.9.2016

První řada Supergirl byla čistě jen o Kaře a prakticky zvládala vše sama. Pouze párkrát jí vypomohl J'onn J'onzz a jednou i Flash. S přibývajícími DC seriály na stanici CW se ovšem v průběhu řad značně rozšiřuje portfolio superhrdinů a nijak tomu nebude ani u Supergirl.

V dalších řadách se totiž vždy objeví nová a mnohem nebezpečnější hrozba a je potřeba, aby se více hrdinů spojilo a hrozbu odvrátili. Ani Green Arrow a Flash nedokážou všechno udělat sami a sem tam jim někdo pomůže, u Kary to ve druhé řadě bude Superman. Seriál se ovšem musí potýkat s úplně jiným problémem, který nemusel být řešen v Arrowovi a Flashovi.


Green Arrow a Flash jsou populární postavy a pokud jim někdo asistoval, vždy se jednalo o jasně druhořadé hrdiny. U Supergirl je tomu ale přesně naopak. Té bude sekundovat jeden z nejslavnějších DC postav vůbec – Superman. Nabízí se tedy tak otázka, zda nebude Clark Karu zastiňovat a zda se tak seriál nestane show o Supermanovi, jak se dříve mluvilo.

Andrew Kreisberg si tuto tíhu uvědomuje a ačkoliv bylo již několikrát řečeno, že tomu tak nebude, přesto Kreisberg zdůraznil, že na slavnějšího Supermana se bude brát zřetel:

Je to jako když máte bratra, který je filmovou hvězdou, a vy jste celý život vyrůstali v jeho stínu a bojovali o své místo na světě. A pak jdete s bratrem do restaurace a cizí lidé mu posílají drinky a je ztrhávána pozornost pouze na něj. A tak nějak to bude s Karou. Proto se nás lidi neustále vyptávají, jak to hodláme zvládnout a zda Superman nezastíní Supergirl. Je to prostě risk. Všichni víme, že Clark je populárnější než Kara, tak jak se s tím vyrovná?

Toto tvrzení tak možná nepřímo potvrzuje, že nějaký konflikt mezi Supergirl a Supermanem přeci jen máme čekat. Možná se tak dočkáme osudného boje, o kterém se nedávno taktéž hovořilo. O Supermanovi se toho v minulých týdnech hodně napsalo, proto to evokuje pocit, že by se Clark mohl objevit ve více epizodách, než zatím bylo předem avizováno (zatím je naplánovaný na dvě epizody).

Sám Tyler Hoechlin si užívá svou novou roli. Řekl, že je velice příjemné mít na sobě kostým, všichni se na něj rázem koukají úplně jinak. Kostým má ale i své stinné stránky – je prý hrozně nepohodlný a když v něm Tyler musel být třeba osm hodin denně, už nevěděl, jak má stát a jak si sednout. Zvlášť lítání za zeleným pozadím je doslova nesnesitelné, ale pochopitelně to Tyler hravě zvládl.

Diskuze /3

Chomy/Ema

Ježiši já bych se zbláznila kdybych celou tu dobu pořád viděla jednu barvu kolem sebe jo a jestli ibude někdy ten boj mezi Karou a Karkem tak fandim Kaře. PS:já bych si nikdy možná občas,bych si nevzala nic nepohodlného byla v tom osm hodin max......5 hodin víc ne pak bych se zbláznila. :(

#2 Chomy/Ema
15.9.2016 | 18:05:05
Chomy/Ema

PS:A přišla bych o rozum!!! :D
#1 Chomy/Ema:

15.9.2016 | 21:41:16
fandapcd

Se Supermanem by na to měli jít opatrně. Já osobně na to koukám právě proto, že je hlavní postavou superhrdinka, kdyby mě zajímal Superman (jakože vůbec), tak budu pravděpodobně mít sjetý všechny filmy atd. Takže doufám, že to CW neposere, respektive Kreisberg a spol., jak to oni taky umí.

webmaster
17.9.2016 | 23:16:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E07: Wake Up

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Samantha Arias se sice objevuje v seriálu již od začátku třetí řady, ale zatím jsme ji poznali jako starostlivou matku, která by neublížila ani mouše. To vše se změnilo na konci epizody Wake Up. A na zrod padoucha jsme čekali opravdu dlouho. A my se ptáme – jak moc se vám přerod líbil?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny