Supergirl Kolegové z DC a Marvelu si notují v dubsmashi

Kolegové z DC a Marvelu si notují v dubsmashi

Kolegové z DC a Marvelu si notují v dubsmashi

I když Marvel a DC nyní mezi sebou válčí, kdo urve pro sebe víc fanoušků a diváků ve filmech a seriálech, představitelé jednotlivých rolí evidentně až tolik nehledí na soupeření komiksových gigantů.


15 0
8.10.2015

Pokud sledujete seriály Agents of S.H.I.E.L.D. a Agent Carter, tak jste si určitě všimli, že představitelé hlavních rolích nyní spolu soupeří v dubsmashi. Každý týden jeden z týmů (Tým Coulson a Tým Carter) zveřejní video a diváci mohou hlasovat, který ze dvou týmů je nejlepší a zároveň fanoušci mohou přispět na charitu. Kdo z týmů u diváků sklidil větší úspěch, se dozvíme příští týden.

V jednom z posledních videí Týmu Coulsona si agenti přivolali posilu a povolali Melissu Benoist, hlavní představitelku Supergirl. Je nemožné vidět postavy z Marvelu a DC na jednom plátně, tak si aspoň užijte přiložené video, a přesvědčte se, že herci nevedou takovou válku jako jejich šéfové z jednotlivých studií.

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

Billy the Kid

v autě kdopak do sedi, no přeci stan lee :)

8.10.2015 | 18:30:37
deadpool

a prece muzou dc a marvel byt kamaradi :D

#3 HellTsuku
9.10.2015 | 13:37:44
HellTsuku

#2 deadpool: Jj :D ale stejně nejhorší jsou někdy ti fanoušky (Marvelu nebo DC) ti kteří řvou že to jedno nebo druhý je špatný a mají rádi jenom to jedno a pak zjistíš, že v případě s toho druhého neznají nic (v případě že rádoby fanoušek Marvelu zná jenom filmy a na DC nadává a s toho neviděl nic a také naopak fanoušek DC zná jenom DK a od Marvelu nic neviděl)

#4 tom99
9.10.2015 | 14:41:38
tom99

#3 HellTsuku: To máš pravdu, tak to chodí ve světě. Naštěstí moje zkušenost tady na Edně je taková, že většina fanoušků má ráda DC i Marvel. Žádné zběsilé diskuze, kdo je lepší, jsem si díkybohu nevšiml :-)

#5 I Like Al Sah-Him
webmaster
9.10.2015 | 15:48:56
I Like Al Sah-Him

#4 tom99: Navštívil si aj Arrow fórum? Tam je diskusií habadej, hlavne o Olicity :D :D :D Tam sa ale tiež fanúšikovia Marvel aj DC asi zhodli a nadávajú na spoločný cieľ :D

#6 tom99
10.10.2015 | 21:10:47
tom99

#5 I Like Al Sah-Him: Fakt? Dlouho jsem tam nebyl, tak se tam půjdu mrknout :-D

webmaster
11.10.2015 | 20:19:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny