Supergirl Kreisberg: Nová řada bude stejně dobrá jako druhá řada Arrowa

Kreisberg: Nová řada bude stejně dobrá jako druhá řada Arrowa

Kreisberg: Nová řada bude stejně dobrá jako druhá řada Arrowa

Andrew Kreisberg znovu nešetří slovy a chválí druhou řadu Supergirl a přirovnává ji k druhé řadě Arrowa. Dále se můžete dočíst o důvodu, proč bude Miss Martian v seriálu a můžete se také podívat, jak bude M'gann vypadat ve své lidské podobě.


17 0
8.9.2016

Supergirl a Arrow

Premiéra nové řady je za dveřmi a tak se tvůrci snaží všelijak fanoušky nalákat, aby sledovali nové epizody. S každým přibývajícím rozhovorem Andrew Kreisberg a ostatní tvůrci hovoří, že druhá řada Supergirl bude zkrátka lepší. Tyto řeči jsou ovšem denním chlebem filmařů. Na co se podle nich tedy můžeme těšit? Kreisberg srovnával Supergirl se Star Wars:

Každé pokračování bývá lepší a nebudu říkat, že druhá řada je temnější, jak je zvykem u ostatních filmů a seriálů. Když se ale podíváte na Impérium vrací úder a Novou naději, tak první jmenovaný film je zkrátka lepší tím, že již víte, co od postav očekávat, protože se už nemusíte zaobírat jejich představováním. Stejně tak to je s naší Supergirl. Tím, že jsme přidali do děje Supermana, se náš seriál obohatil o mnoho dalších postav, které poznáme v průběhu řady.


Pokud budeme mluvit o seriálu Arrow, tak show zažila svou největší slávu ve druhé řadě. Kreisberg si myslí, že něco podobného může letos nastat i u Supergirl:

Jsme pyšní na první řadu Supergirl a trošku nám to připomíná první řadu Arrowa. Tam jsme se v průběhu času také zlepšovali. Supergirl má nastavenou stejnou trajektorii. V polovině první řady Arrowa jsme řešili, s čím přijdeme v řadě druhé, a nakonec se nám podařil vymyslet poutavý příběh. První řady jsou vždycky těžké. Něco podobného bude letos u Supergirl a cítíme, že to bude stejný případ jako u Arrowa.

(Bude druhá řada lepší, jak Kreisberg tvrdí? Foto: CBS)

Proč bude Miss Martian v seriálu?

Pár slov padlo i o Miss Martian, o které jsme vás nedávno informovali, že se objeví v seriálu. Proč vůbec bude Miss Martian v seriálu? Na to má Kreisberg jednoduchou odpověď:

Důvod, proč do seriálu přivedeme Miss Martian, je ten, abychom J'onn měl svůj vlastní příběh. Půjde doslova o emoční jízdu, protože si myslel, že je jediným přeživším své planety a posledních 300 let žil na Zemi v izolaci. Jediný vztah, který si dokázal za celou tu dobu vypěstovat, byl ten s Alex a Karou, kdy tak trochu vylezl ze stínu a nebál se už ostatním ukázat, kým je. S M'gann se nám posune celá postava J'onna trošku jinam a my se na to těšíme.

Dalším důvodem, proč zřejmě Miss Martian bude v seriálu, je možný románek s J'onn J'onzzem. Jelikož oba jsou ze stejné planety a jsou zřejmě posledními žijícími bytostmi z Marsu, tak to bude mezi nimi patřičně jiskřit. Vidět J'onna na rande by bylo určitě zábavné, zatím jsme něco takového v první sérii nemohli vidět. Nejvíce času J'onzz strávil s Alex a Karou, které spíš bere jako své dcery. Příchod M'gann do seriálu, může ale vše změnit.

Sharon Leal už se aktuálně podílí na natáčení Supergirl. Na její první fotku v lidské podobě se můžete podívat zde:

Diskuze /6

Fryderyk

takže pod druhý sérii jako u arrowa to půjde do sraček tak snad aspoň Flash nezklame v třetí řadě..

8.9.2016 | 17:40:34
Blom

Proč je jako ikonka Deathstroke? On bude v Supergirl Slade? Pardon, jestli offtopic otázka, tenhle seriál nesleduju, na článek jsem kliknul jenom kvůli němu. :D

#3 komcus #4 Kafka Tamura #6 Blom
8.9.2016 | 19:04:40
komcus

#2 Blom: Protože Deathstroke byl hlavní záporák zmíněné povedené druhé řady Arrowa.

#6 Blom
webmaster
8.9.2016 | 19:35:50
Kafka Tamura

#2 Blom: Pravděpodobně proto, že byl Slade takovým tahounem druhé série, že si milion fans ani nevšimlo, jaká byla druhá série klišoidní, scénáristicky dementní sr***a. Chtěj tím jen říct " Bude výborný padouch, i když všechno ostatní bude ***** ****** …" :)

8.9.2016 | 19:43:16
Quinzel

No hlavně aby nebyla 3 a 4 řada i stejně špatná jako Arrow. :-D Radši ať se od toho seriálu drží dál.

8.9.2016 | 21:51:51
Blom

#2 Blom:
#3 komcus: Jo aha, už chápu, díky za odpověď. :)

9.9.2016 | 21:50:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E06: Midvale

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V seriálu prakticky už není žádná hlavní postava, která by nevěděla o tom, že Kara je Supergirl. Poslední, kdo o tom ještě neví, je chytrá Lena Luthor. A podle herečky Katie McGrath se nová ředitelka CatCo v dohledné době nedozví o tajné identitě dívky z oceli. Je to dobře?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny