Supergirl Lynda Carter: Prezidentka se mohla objevit v crossoverové epizodě

Lynda Carter: Prezidentka se mohla objevit v crossoverové epizodě

Lynda Carter: Prezidentka se mohla objevit v crossoverové epizodě

V Flashově epizodě Invasion! jsme se poprvé setkali s americkým prezidentem Spojených států, o kterém jsme poprvé slyšeli na konci čtvrté řady seriálu Arrow. Tvůrci si dokonce chvilku pohrávali s myšlenkou, že v epizodě vystoupí Lynda Carter, která hraje prezidentku v Supergirl.


14 0
2.12.2016

Na Lyndu Carter jsme narazili zatím jednou a to v epizodě Welcome to Earth, kde ztvárnila prezidentku Spojených států Olivii Marsdinovou. Olivia je mimozemšťan, která jako prezidentka bojuje za lepší podmínky mimozemšťanů na Zemi. Také existuje teorie, že pravá prezidentka byla unesena a pouze se za ní vydává jiný mimozemšťan. Ať už to je, jak chce, Olivia se měla objevit v epizodě Invasion!.

Pochopitelně se nemohla objevit hned jako prezidentka, protože ve čtvrté řadě seriálu Arrow bylo řečeno, že prezidentem USA je muž. Toho jsme právě poprvé mohli vidět v crossoverové epizodě Flashe, tam ale bohužel zemřel. A právě nyní měla přijít na scénu Olivia Marsdinová. Ta v původní verzi scénáře byla viceprezidentkou a po smrti prezidenta se sama měla stát prezidentkou USA přesně tak, jak je tomu na Zemi u Supergirl.


(Supergirl a Olivia během třetí epizody druhé řady. Foto: CW)

Marc Gugenheim, tvůrce seriálu, se krátce vyjádřil na toto téma:

Skutečně jsme tento nápad zvažovali. V prvotní verzi scénáře byla Lynda Carter viceprezidentkou, která se stala prezidentkou po smrti prezidenta. Následně ale studio zasáhlo a sdělilo nám, že je těch záhad na jednu epizodu dost (tajemství ohledně cestování časem, mimozemšťani). Nakonec jsme se tedy rozhodli tento nápad nerealizovat.

A zřejmě asi tvůrci udělali správné rozhodnutí. Pokud je Olivia skutečně mimozemšťan, jak to na první pohled v seriálu Supergirl vypadá, mohlo by se zdát, že v crossoverové epizodě nepřímo podporuje mimozemšťany Dominators, vzhledem k hodnotám, které zastává v seriálu. Crossover by tak získal další zápletku, která by nebyla vzhledem k velkému počtu postav úplně vhodná.

Nicméně je důležité si z této zprávy vzít to pozitivní – Lynda Carter se může v budoucnu objevit v jakémkoliv komiksovém seriálu stanice CW. A navíc nemusí být prezidentkou Spojených států pouze v Supergirl. Ve Flashově epizodě Invasion! bylo také odhaleno, že Supergirl pochází ze Země-38.

Diskuze /3

Billy the Kid

no tak první verze byla E-3 , E-38 je už jen takové upravené :) asi aby nebyla spojována s jay garrickem z the flash- kdys o něm nikdy neslyšela :)

#2 ksanzi10 #3 Gargy
2.12.2016 | 17:05:41
ksanzi10

#1 Billy the Kid: tiež pravda

2.12.2016 | 21:11:36
Gargy

#1 Billy the Kid: tých svetov je hádam nekonečno napríklad H.W. vo Flashovi je z E-19

6.12.2016 | 23:00:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E07: Wake Up

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Samantha Arias se sice objevuje v seriálu již od začátku třetí řady, ale zatím jsme ji poznali jako starostlivou matku, která by neublížila ani mouše. To vše se změnilo na konci epizody Wake Up. A na zrod padoucha jsme čekali opravdu dlouho. A my se ptáme – jak moc se vám přerod líbil?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny