Supergirl Melissa Benoist odhalila, co jí rozhodně nebude chybět po konci seriálu Supergirl

Melissa Benoist odhalila, co jí rozhodně nebude chybět po konci seriálu Supergirl

Melissa Benoist odhalila, co jí rozhodně nebude chybět po konci seriálu Supergirl

Melissa Benoist strávila rolí Supergirl šest let. Šest let v kostýmu rozhodně není žádná sranda a natáčet ročně kolem dvaceti epizod zkrátka ve vás musí ponechat kladné a i nějaké záporné pocity. Benoist je velice kolegiální, nicméně prozradila, co ji na seriálu rozhodně chybět nebude.

9 0
13.10.2021

Herečka Melissa Benoist je v roli Kary Danvers již od roku 2015, kdy seriál začal tehdy na stanici CBS. Po přesunu na CW se změnila především příběhová kostra a styl vyprávění. Jsou ale určité věci a techniky, které bohužel neprošly žádným vývojem. A to nejenom za těch šest let existence seriálu, ale i po několik desítek let v celé branži.

Benoist promluvila v pořadu Jimmy Kimmel Live, kde se svěřila, že ji rozhodně nebude chybět natáčení létajících scén. Ty se totiž natáčí velice obtížně. Benoist visí ve vzduchu na speciálních drátech, prudce je na ní puštěn větrák. A když to herečka natáčí delší dobu, je to neskutečný zápřah na záda. Není se tedy čemu divit, že druhý den jí bolí celý člověk.


(Natáčení těchto scén je pro herečku velice bolestivé. Foto: CW)

Benoist se také svěřila, že během posledních pár desítek let nedošlo k žádné inovaci co se týče natáčení lítacích scén. Takovéto praktiky se už děly za Christophera Reevea a jeho Supermana z roku 1978. A je to stejně nepohodlné jako v minulém století. Zatím se nic příjemnějšího vymyslet nepodařilo. Když se nad tím ale zamyslíme, asi jinak tyto létající scény natáčet nejdou. Provaz a větrák bude vždy nutný.

Benoist se taktéž krátce vyjádřila ke konci seriálu. Sama se přiznala, že seriál ji dost změnil. Za šest let je z ní jiný člověk a rozhodně se jedná o jednu z nejtěžších zkoušek jejího života, jaké kdy čelila. Nyní ale po konci natáčení cítí pouze vděk. Herečka je ráda, že se takovému projektu upsala, ráda se těší ale i na nové výzvy.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

Lord Denvil

proč nemůže jednoduše stát na zemi na nohou na zelené podlaze a větrák a kameru umístit NAD ni? no, hold bude muset šumět nahoru, ale je to furt lepši, než viset na drátech… hm? :)

14.10.2021 | 10:59:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S06E17: I Believe in a Thing Called Love

cz10%

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny