Supergirl Osud Maggie Sawyer ve třetí řadě odtajněn

Osud Maggie Sawyer ve třetí řadě odtajněn

Osud Maggie Sawyer ve třetí řadě odtajněn

To, že Maggie Sawyer v průběhu třetí sezóny opustí seriál Supergirl, není žádnou novinkou. Otázka tak celou dobu zní, jak k tomu dojde. Nyní výkonný producent seriálu Andrew Kreisberg konečně odhalil, jak to s Maggie ve třetí sezóně bude. A v kolika epizodách se celkem objeví?

9 0
6.9.2017

Kolem odchodu Floriany Limy jsme toho napsali poměrně dost, tvůrci několikrát naznačili, jak to s postavou bude, ale nikdy neřekli nic napřímo. To se nyní změnilo, když Andrew Kreisberg potvrdil, že Maggie rozhodně ve třetí řadě nezemře. Tento odchod jsme ani my sami netipovali, ale vždy nás uklidní oficiální potvrzení od tvůrců:

Maggie nezemře. Jsem si jistý, že to většině lidí dělalo vrásky na čele. Maggie v našem světě bude nadále existovat a když bude příležitost, sem tam se v seriálu objeví. Floriana se bohužel rozhodla, že seriál opustí. A my jsme tak museli rychle přepsat scénář a vymyslet, jak necháme zmizet postavu, se kterou jsme ve třetí řadě počítali. Jak uctít památku Maggie a i Alex, na jejichž charakterech jsme tvrdě pracovali? Nakonec se nám to snad povedlo a bude to opravdu rozloučení plné emocí. Floriana odvedla skvělou práci v prvních pěti epizodách.


(Na dýchánky Maggie v hospodě u kulečníku už můžeme pomalu zapomenout. Foto: CW)

Nyní tak i konečně víme, že na Maggie se můžeme těšit určitě v pěti epizodách. Těžko říci, jak to Andrew Kreisberg myslel. Zda mají zatím natočeno pět epizod a v dalších ještě Maggie bude, nebo Sawyer završí svou cestu právě v páté epizodě. Rozhodně se ale postava Maggie nevypaří ze seriálu jen tak a dočká se důstojného odchodu. V seriálu se můžeme těšit i na jejího seriálového otce Carlose Bernarda známého ze seriálu 24: Legacy.

Prospěje seriálu odchod Maggie, nebo naopak seriál přijde o zajímavou postavu?

Diskuze /2

Lex Luthor

Doufám, že to nebude jako minulý rok prvních 8 epizod bylo super a skvěle jsem si je užíval, další už byli slabší a až na pár vyjímek prakticky o ničem

6.9.2017 | 19:13:11
maybesomeday

On to myslel skôr tak že majú natočených len prvých 5 epizód a šiesta sa natáča tak dúfam že bude aspoň do midseason finale.

6.9.2017 | 19:24:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S05E19: Immortal Kombat

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny