Supergirl Pátá řada se bude soustředit primárně na vztah Kary a Leny, čeká nás i romantika?

Pátá řada se bude soustředit primárně na vztah Kary a Leny, čeká nás i romantika?

Pátá řada se bude soustředit primárně na vztah Kary a Leny, čeká nás i romantika?

I když nás čeká i zápletka s Leviathanem, mezilidské vztahy jsou pochopitelně to, co nás na seriálu zajímá nejvíce. A právě jeden z nich byl na konci minulé řady pořádně narušen. Je tedy co napravovat. A je za co se mstít. Nová řada bude hlavně o vztahu Leny a Kary.

9 14
3.10.2019

Lena Luthor se v seriálu objevuje od druhé řady a až na konci té minulé zjistila, že její nejlepší kamarádka Kara Danvers je ve skutečnosti Supergirl, což jí z nějakého záhadného důvodu dříve nedošlo. Tvůrci si toto velké odhalení schovávali poměrně dlouho, proto není divu, že právě vztah těchto dvou postav bude tím nejdůležitějším a nejzásadnějším na páté sezóně.

(Tyto postavy se budou na televizních obrazovkách objevovat nejčastěji. Foto: CW)


Samozřejmě nás čekají i jiné zápletky, tato ale bude hrát hlavní roli. Herečka Melissa Benoist a výkonná producentka seriálu Jessica Queller řekly následující:

Bude to drsná sezóna. Pátá řada se bude primárně točit okolo jejich vztahu. Nemůžu vám slíbit, že se všechny sny fanoušků splní, ale pokud se diváci alespoň z části zajímají o vztah Leny a Kary, letos to bude jejich rok. Bude to boj o Leninu duši, protože je zraněná poté, co se dozvěděla pravdu o své kamarádce. A ještě se to musela dozvědět od svého bratra Lexe. Lena zažila v posledních dílech opravdu hodně bolesti.

Spousta fanoušků si stále přeje, abychom se dočkali nějaké romantické scény mezi Karou a Lenou. Obě ženy ale vždy projevily zájem o mužské pohlaví, tak se tato varianta nikdy nezdála příliš pravděpodobnou, i když nikdy nevíte. A fanoušci to pochopitelně nevzdávají. A vlastně to potvrzují i slova výkonné producentky a samotné Melissy Benoist:

To, že Lena odhalí identitu Supergirl, bylo vždy mým zbožným přáním. Věděla jsem, že se to stane. Myslím si, že náš seriál je také o prozkoumávání vztahů mezi ženami, jak se jedna k druhé chováme, jak komunikujeme a také dokazujeme, že komunikace mezi námi je jiná než s muži. Jejich vztah je naprosto jedinečný a jak moc, to se dozvíte ve zbytku řady.

Těšíte se na blížící se začátek nové řady? A je vztah Leny a Kary to, co vás nejvíce zajímá?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /11

Jiri007

no proboha jen at nedavaji dohromady Karu s Lenou už tak je tam dost temat, na vztah jako kamaradek ktery si prochazi krizi klidně ale tohle je fakt podle mě blbost.

redaktor
3.10.2019 | 17:04:20
Venous4

A je to tu zase, moralisticke kecy a spousta love :D Kvetinove deti musi z toho silet. To si autori neuvedomuji ze kdyz z komixoveho serialu delaji hloupou telenovelu lidi to budou hejtit ?? Jak dopadl Arrow a Flash – prvni dve rady super zbyle sli hodne z kopce. Tak jako tak doufam ze Supergirl bude nakonec zabita a bude konec serialu – stejne jako v komixu :) Jedna vec na kterou se v letosnich sezonach vsech serialu tesim je ten epic crossover a snad bude jeste lepsi nez ty predesle :D

3.10.2019 | 17:53:21
choudys

Nedají je dohromady, to je blbost. Těch rozličnejch vztahů je tam přece dost, jen doufám že Lena nebude moóóc dlouho hejtit Karu.

3.10.2019 | 20:06:32
Nina317

Radšej nech nedávajú nikoho s nikým dokopy a radšej nech sa zamerajú na dej a postavy lebo v poslednej dobe, čo tam robia, to je des a hrúza :D

3.10.2019 | 23:29:02
bloody_maniac

Hodně mě překvapuje, že tady většina lidí nesouhlasí s romantikou mezi těmito dvěma nádhernými ženami. Přijde mi ale, že jejich vztah dával vždycky větší smysl než s Mon-Elem. Prostě mi Karamel vůbec neseděl. Prostě ne. Supercorp za to ano! Moc se těším. :)

#8 Mrs.Sarah
4.10.2019 | 14:59:39
monikash

A nebylo by „češtinštější“ napsat „Se do budoucna primárně soustředí“ než „Bude se soustředit.“?

překladatel
4.10.2019 | 18:15:02
KaraSnowAllen

Simvás, nic mezi nimi nebude. Jenom na ně lákají, protože je okolo humbuk a nejspíše budou nějaké momenty, že kterých si „shippeři“ vezmou svoje, ale kosa na kámen podle mě nepadne, když to dopadne dobře, budou furt kamarádky. Ta dynamika bude podle mě podobná jako u Lexe a Clarka ze Smallville. Já sama nejsem proti, nebyla jsem ani proti Mon-elovi a Kaře, Leně s Olsenem, ale je mi jasné, že z toho nic nebude.

6.10.2019 | 13:53:47
Mrs.Sarah

#5 bloody_maniac: Ano! :)

6.10.2019 | 22:27:06
DC Expert

Já miluju lezbičky.

7.10.2019 | 14:04:54
Lex Luthor

mezilidské vztahy jsou pochopitelně to, co nás na seriálu zajímá nejvíce to je dobrej fór na komiksovém seriálu nás určitě budou zajímat mezilidské vztahy a ne akce, bitvy v kostýmech a podobně.

7.10.2019 | 17:49:26
DC Expert

Lena musí být tak blbá že ji to nedošlo. Tvůrci udělali chybu a to děsně velkou! V jednom díle Alex volala Kaře a řekla ji supergirl a Lena se na Karu tak zrovna podívala tím výrazem. A Kara měla ten mobil nastavený na hlas. Takže to musela Lena slyšet leda že by byla hluchá tak bych to pochopil.

9.10.2019 | 17:01:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S05E19: Immortal Kombat

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny