Supergirl Peter Facinelli promluvil o své roli Maxwella Lorda

Peter Facinelli promluvil o své roli Maxwella Lorda

Peter Facinelli promluvil o své roli Maxwella Lorda

Peter Facinelli si v seriálu zahraje Maxwella, další postavu, která se utká v boji se Supergirl. Přečtěte si s ním krátké interview z new-yorského Comic-Conu.


12 0
20.10.2015

Maxwell Lord bude další postavou, která si zahraje v Supergirl. Možná si tuto postavu pamatujete ze seriálu Smallville. Minulý týden se konal Comic-Con v New Yorku, kde nechyběl Peter Facinelli, představitel Maxwella, který nám prozradil něco málo o jeho postavě.

Jaký vztah má vůbec vaše postava s organizací DEO? Bude s nimi, nebo proti nim?


Myslím, že o Maxwellovi můžeme říct, že nebude kladnou ani zápornou postavou. A nebude na ničí straně. Spíš bude neutrální. Ale nemyslím si, že Maxwell je čiré zlo. Má zkrátka svůj pohled na věc. Bude řešit širší zájem a problémy lidstva a to zkrátka nevyřeší dva hrdinové, kteří jsou jen dobří a pak jen ti špatní. Maxwell přinese do seriálu trochu té neutrality, bude se na věc dívat z větší perspektivy.

(Peter Facinelli na new-yorském Comic-Conu. Foto: Facebook Comic-Con)

Max měl vždycky špatný vztah se Superman a to i ve chvíli, kdy se snažil být kadnou postavou. Můžeme čekat podobný vztah i k Supergirl?

Ano, určitě. Supergirl bude skvělým protivníkem. Maxwell bude takový, že by neustále přemýšlel, jak její schopnosti využít pro dobro lidstva, ale pak si vždy uvědomí, že tyto schopnosti nejsou přirozené a nikdo by neměl mít takovou moc ovlivňovat a kontrolovat ostatní lidi. Max rozhodně nebude mít rád Supergirl a bude se pokoušet přesvědčit lidi, aby ji také neměli rádi.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E07: Wake Up

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

Winnovou matkou bude Mary Cooper z The Big Bang Theory

Winnovou matkou bude Mary Cooper z The Big Bang Theory

V průběhu třetí série se dočkáme epizody, kdy dostane pořádný prostor i Winn Schott. Kromě nakouknutí do jeho minulosti se setkáme i s jeho matkou. Zároveň se také můžeme těšit na Lyru Strayd, bláznivou bývalou přítelkyni Winna, která ho dostala do několika problémů.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny