Supergirl Potvrzeno: Identita prezidentky Marsdinové odhalena

Potvrzeno: Identita prezidentky Marsdinové odhalena

Potvrzeno: Identita prezidentky Marsdinové odhalena

Nejenže má seriál Supergirl za prezidenta Spojených Států ženu, ale zároveň i mimozemšťanku. Představitelka prezidentky Lynda Carter nyní sama potvrdila, jakou rasu její postava v seriálu zastupuje. Navíc se na internetu objevila teorie, který konkrétní charakter by mohla Olivia hrát.


15 0
17.4.2017

Prezidentka Olivia Marsdin se poprvé objevila v epizodě Welcome to Earth, kde začala bojovat za práva mimozemšťanů na Zemi. Na konci epizody bylo odhaleno, že Olivia je sama mimozemšťan. Nebo si to alespoň si myslíme. Je také možné, že za prezidentku Marsdinovou se pouze vydává nějaký měňavec. A pravá Olivia může být už dávno někde mrtvá.

Sama Oliviina představitelka Lynda Carter potvrdila na svém Twitteru, že její postava pochází z planety Durlan. Durlani jsou právě schopní měnit podoby. Nejznámějším Durlanem je bezpochyby Chameleon Boy ze superhrdinského týmu Legion of Super-Heroes. Na tento tým jsme v seriálu viděli hned několik odkazů (např. prsten v Pevnosti osamění), proto bychom se nemohli divit, kdyby Olivia skutečně byla Chameleon Boyem. Změna pohlaví v tomto případě nehraje roli, i J'onn J'onzz se dokáže přeměnit třeba na Karu Danvers.

Mnohem zajímavější je ovšem informace, že v komiksech je Chameleon Boy velice dobrým přítelem Mon-Ela. Pakliže je prezidentka Spojených Států skutečně Chameleon Boy, mohla by se nám naskytnout nová zápletka mezi těmito postavami. S Lyndou Carter se budeme vídat i nadále v dalších epizodách, bude se sice jednat pouze o vedlejší roli, ale účinkování její postavy není v budoucnu vyloučeno. Jelikož Durlani se mohou přeměnit na kohokoliv jiného, v roli může prezidentku nahradit téměř kdokoliv.

Jak se vám zatím líbí role Lyndy Carter? Myslíte si, že Olivia Marsdin je skutečně mimozemšťan, nebo se jedná jen o falešnou identitu?

Diskuze /2

Lex Luthor

Těším se na další díl, Durlani by tedy mohli být v paralelním vesmíru Arrow/Flash/LoT další zápornou mimozemskou rasou, která provede invazi na Zemi a děj by mohl vyvrcholit v dalším croossoveru to by byl takový nejjednoduší způsob pro tvůrce a nemuseli by ani moc měnit děj pouze do osmých dílů nahradit některé postavy ze seriálů mimozemšťany a ukazovat to v závěrečných scénách.

#2 TheRadvano
17.4.2017 | 17:16:30
TheRadvano

#1 Lex Luthor: Teď nevim, jestli to myslíš vážně, nebo si děláš srandu :D

17.4.2017 | 20:46:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E02: Triggers

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-LOL

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

3. řada

Nejoblíbenější postavy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zajímavosti

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Třetí řada seriálu Supergirl se přiřítí už zítra, proto si pojďme stručně shrnout, co vše o nové řadě víme a nevíme. Pokud jste se minulých pár měsíců vyhýbali našemu webu, tak je tento článek stvořen přesně pro vás, který vám jasně, přehledně a uceleně řekne, co se v uplynulých měsících stalo.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny