Supergirl Prozradí Lex Luthor své sestře identitu Supergirl?

Prozradí Lex Luthor své sestře identitu Supergirl?

Prozradí Lex Luthor své sestře identitu Supergirl?

V seriálu nemáme moc postav, které by nevěděly o skryté identitě Supergirl. Ostatně dívka z oceli nenosí masku a lidi v jejím okolí zkrátka musí vědět, o koho jde. Jinak inteligentní Lena Luthor si ale stále nedokázala spojit jedna plus jedna. Dopomůže jí k tomu Lex?

7 0
14.4.2019

V posledních pár dílech jsme sledovali příběh Lexe Luthora, který je kupodivu o několik kroků před svými protivníky. Lex Luthor jeví již delší dobu zájem o Supergirl, o které samozřejmě ví, že se jedná o Karu Danvers, podobně jako to věděl v případě Clarka Kenta. Jelikož tuto cennou informací ví, je si také vědom, že Kara je jednou z nejlepších kamarádek jeho sestry Leny.

Lena Luthor je v komiksech většinou zápornou postavou. Očekávalo se, že touto cestou se vydají i tvůrci seriálu Supergirl, ale Lena se hned na začátku druhé řady stala velice populární (kladnou) postavou a tvůrci byli nadále velice opatrní, co se týče jejího přechodu ke zlu, který se ale zdá býti nevyhnutelným. Spoustu náznaků nám již ukázala druhá či třetí sezóna, ale Lena vždy věděla, na jakou (správnou) stranu se postavit.


(Jak bude Lenin příběh dále pokračovat? Foto: CW)

A zdá se, že to ví i nyní. Dokonce začala spolupracovat se Supergirl. Ale jejich spojenectví není tak silné, jak na první pohled může vypadat. Lex Luthor je si pochopitelně moc dobře vědom, že sestře stále na jejím bratrovi záleží. A kamarádský vztah se dá vždycky lehce zničit, pakliže v něm jsou nějaká tajemství. A to by právě mohlo zapůsobit tady.

Pokud se Lena má někdy přidat na stranu zla, nikdy nedávalo větší smysl to udělat než právě nyní. Lena věří Supergirl a spolupracuje s ní. Kdyby se ale dozvěděla, že jí její nejlepší kamarádka celou dobu lhala a prakticky z ní dělala doslova blbce, mohlo by se vše změnit. A my právě tipujeme, že něčeho takového se dočkáme v dalších epizodách. A Lena by tak mohla být hlavním záporákem nové řady.

Co na to říkáte? Přišel už čas, aby byla Lena zlá?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

Lear

Ne

14.4.2019 | 17:02:04
Kath315

Zistit by to uz konecne mohla, ale aby sa stala zaporakom celej rady, len to prosim nie :D Omnoho zaujimavejsia podla mna je, ked operuje v takejto sivej zone. Ako zaporacku by ju pouzili raz, vycerpaju vsetok jej potencial a potom by uz jej postava v seriali nemala poriadne ani zmysel

15.4.2019 | 0:15:27
Lex Luthor

Lenu bych viděl radši kdyby operovala v šedé zóně. Udělat z ní záporačku na celou další sérii by podle mě byla pitomost. Tak by to s ní museli natahovat podobně, jako to dělají s Cicadou ve Flashovi.

15.4.2019 | 18:21:59
KaraSnowAllen

Vzhledem k tomu, že to doted nepoznala jenom kvůli brýlím, pochybuju, že by to pochopila. :D

15.4.2019 | 22:47:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S05E08: The Wrath of Rama Khan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny