Supergirl První dojmy z premiéry druhé řady a ukázka z první epizody

První dojmy z premiéry druhé řady a ukázka z první epizody

První dojmy z premiéry druhé řady a ukázka z první epizody

Supergirl si odbude svou premiéru druhé řady až za dva týdny, ale už nyní pár šťastlivců mohlo vidět úvodní epizodu s Clarkem Kentem. Jak se tedy povedla a hlavně jak se povedl Superman? Přikládáme také první ukázku z epizody, abyste si sami udělali názor.


21 0
28.9.2016

Jelikož je v současnoti poměrně velké pozdvižení ohledně dvou prvních epizod Supergirl, pár novinářů a šťastlivců už mohlo vidět premiérové dva díly. A dle nich se opravdu máme na co těšit. Před premiérou toho nemůžou novináři moc prozradit, přesto alespoň nastínili, v čem jsou první dvě epizody zajímavé.

Jelikož se vlastně jedná o takový malý crossover mezi Supergirl a Supermanem, byl zapotřebí pořádný záporák. Na rozdíl od epizody Worlds Finest, kterou navštívil rychlík Flash, se nevěnuje tak veliká pozornost představováním padouchů. Metallo, který je hlavním záporákem prvních dvou epizod, zkrátka přijde na scénu přirozeně, aniž by mu byl věnován extra čas na představení.


Thumbnail Play icon

(První sneak peek k Supergirl. Jak se vám líbí Clark? Zdroj: CW)

Chemie mezi Karou a Clarkem funguje stejně dobře, jako mezi Barrym a Karou. Clark Kent je zcela jinou postavou, než kterou nyní známe z filmů. Clark je veselý a vtipný geek, který spíše připomíná Kenta ze starých komiksů a seriálů. Uvidíme, jak to nakonec v premiéře dopadne. Pro Zacka Snydera, režiséra Justice League, může být nový Clark dobrým testovacím vzorem, zda nemá upravit charakter i svého nabručeného Supermana.

Jediné, co bylo tak trochu prozrazeno, je vývoj vztahu mezi Karou a Jamesem Olsenem. Jelikož Kara nyní prochází zajímavým vývojem ve své práci i v osobním životě, jejich vztah nemusí být tak růžový, jak se na konci první řady zdálo. To jistě potěší všechny fanoušky, kteří nemají Olsena v lásce. James není pouze neoblíbenou postavou zde na Edně, ale i obecně nebyl příliš přívětivě přijat fanoušky.

Z prvních dojmů můžeme vyvodit, že se první dvě epizody povedly a hlavně se povedl Clark Kent se Supermanem. Tyler Hoechlin stál před nelehkým úkolem a zavděčit se náročným fanouškům je v dnešní době těžké. Nakonec by se mu to ale mohlo podařit. Jak se těšíte na Supermana? Myslíte si, že náš čeká jedna z nejlepších komiksových premiér, kterou kdy televize vyprodukovala?

Diskuze /3

Baltik

Ne, nemyslím si.

#2 Billy the Kid
28.9.2016 | 18:25:03
Billy the Kid

#1 Baltik: uvidíme, ale i kdyby ne mám z toho radost, ale jen aby superman nezastíníl supergirl, ale jak říkal jeden z tvůrcu serialu- je to risk :)

28.9.2016 | 20:04:06
Chomy/Ema

No čekám............. že budou i lepší premiéri než tahle!!

29.9.2016 | 17:39:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E06: Midvale

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V seriálu prakticky už není žádná hlavní postava, která by nevěděla o tom, že Kara je Supergirl. Poslední, kdo o tom ještě neví, je chytrá Lena Luthor. A podle herečky Katie McGrath se nová ředitelka CatCo v dohledné době nedozví o tajné identitě dívky z oceli. Je to dobře?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny