Supergirl Sanvers: Dočkáme se ve třetí sezóně svatby?

Sanvers: Dočkáme se ve třetí sezóně svatby?

Sanvers: Dočkáme se ve třetí sezóně svatby?

Alex a Maggie spolu na seriálové poměry randí poměrně dlouho a již od minulé řady je ve hře jejich společná svatba. Vše ale zkomplikoval odchod Floriany Limy ze seriálu, ale některé zdroje stále hlásí, že se svatby skutečně dočkáme. Tak jak to nakonec bude s tímto kontroverzním pá­rem?

3 9
1.10.2017

Sice je už nějakou dobu potvrzené, že ze seriálu oficiálně odchází Floriana Lima, ale fanoušci Maggie Sawyer a Alex Danvers mají stále naději. Ve finále druhé řady, když ještě tvůrci zamýšleli, že Maggie bude v další sezóně jednou z hlavních postav, Alex požádala Maggie o ruku. Mohlo by se zdát, že tvůrci od svých původních plánů upustí vzhledem k nepříznivé situaci herečky.

(Dopadne jejich láska nakonec dobře. Foto: CW)


Dle TV Line je ale stále možné, že se svatby dočkáme. Ta by údajně mohla přijít někdy kolem osmé epizody. Zatím víme jen to, že Maggie rozhodně nezemře, ale nějakým způsobem (snad chytře) zmizí ze seriálu. Dokonce se objeví i její otec v podání Carlose Bernarda. Rozloučit se s Maggie v den její svatby by rozhodně vyvolalo u diváků ty správné emoce, ale bylo by to vůbec na místě?

Zřejmě všichni čekáme, že se v životě Maggie stane něco zásadního, což jí donutí opustit National City. A opravdu by Maggie opustila Alex v den své svatby? Nebo ji někdo unese? Snad mají tvůrci vše promyšlené. Zatím to vypadá, že Floriana Lima natočila poměrně dost scén v první polovině sezóny. V epizodách po Novém roce ji už zřejmě vídat nebudeme.

Uvítali byste svatbu Maggie a Alex?

Diskuze /5

Stardos

No, v crossoveru mají být dvě svatby. Že by? :D Teda záleží i zda bude Maggie alespoň v části od Supergirl :D

#4 maybesomeday
1.10.2017 | 19:02:48
Lex Luthor

tak ještě dát svatbu do Arrow a Legend a bude to kompletní

#3 Stardos
1.10.2017 | 19:44:45
Stardos

#2 Lex Luthor: Arrow už mělo Johna a Lylu a tu fake svatbu Olivera a Felicity. Legendy, no nevím :D Snad jen Nate a Amaya :D

1.10.2017 | 19:53:52
maybesomeday

Ahoj Nemyslím si že svadba bude keďže podľa Twitteteru od (via @lemon_buzz)Ma byť Maggie len v prvých piatych epizódach a Alex a Maggie. Sa majú podľa nej rozísť.Je len na tebe či tomu budeš veriť ale tato baba zvikne spoilerovat a zatiaľ ešte neklamala bohužiaľ…#1 Stardos:

#5 LCEM
2.10.2017 | 11:15:42
LCEM

#4 maybesomeday:

Těžko říct, ale já viděla, jak na Twitteru, tak i normálně na netu kupu fotek a holky tam měli na prsteníčku prstýnek a stejné byli. Každopádně se budeme muset nechat překvapit. Jen je škoda, že Floriana končí v seriálu. Docela dost rychle sem si jí oblíbila.

2.10.2017 | 22:29:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S05E19: Immortal Kombat

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny