Supergirl Seriálová Justice League dorazí už zítra

Seriálová Justice League dorazí už zítra

Seriálová Justice League dorazí už zítra

Zítra začíná velký crossover, který bude na stanici CW probíhat celý týden. Supergirl celý tento neobvyklý maraton odstartuje a o den později předá štafetu Flashovi. Pojďme se ale podívat, jak celá tato dlouhá pouť v roce 2012 začala, a co se stalo v průběhu dalších čtyř let.


22 0
28.11.2016

Zítra začne velká událost, kterou odstartuje seriál Supergirl se svou epizodou Medusa a která bude pokračovat každý den až do pátku. Velký crossover čtyř seriálů se na televizních obrazovkách nevidí tak často a je možné, že dalšího se jen tak nedočkáme.

Kdo by to byl řekl, že seriály na stanici CW předběhnou filmy a už zítra nám představí svou vlastní Justice League. Hrdinové si tedy určitě nebudou říkat Justice League, ale v podstatě se jedná o jedno z největších propojení seriálových hrdinů na televizních obrazovkách.


Warner Brothers. se snaží rychle dohonit Marvel a chrlit jeden film za druhým, aby na filmových plátnech taktéž mohli představit Justice League, která by konkurovala Avengers, kteří mají za sebou už dva díly. Vše začalo filmem Muž z oceli z roku 2013, následně pokračovalo v roce 2016 filmy Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti a Sebevražedným oddílem. Na filmovou Justice League si musíme počkat do příštího roku.

(Většina hrdinů ze stanice CW. Foto: CW)

U seriálů je situace obdobná. Vše začal seriál Arrow z roku 2012, ale tehdy se vůbec nepomýšlelo na to, že by si malá stanice CW mohla vytvořit svou vlastní síť superhrdinů. Marvel ale svým propojeným světem udělal díru do světa, a tak i tvůrci seriálu Arrow začali uvažovat, zda něco podobného nemohou udělat i na televizních obrazovkách.

Následně byl ve druhé řadě Arrowa představen Barry Allen, budoucí superhrdina Flash z Central City. Jelikož byly na Barryho a především jeho představitele Granta Gustina kladné ohlasy, rozhodlo se, že vznikne seriál Flash. V té době Warner Brothers. nemělo tak úplnou vizi ohledně svých filmů.

Troufám si tvrdit, že pokud by seriál Flash nevznikl, dnes už by studio nedovolilo stanici CW natáčet seriál o rychlíkovi, aby seriálový Flash nezastínil toho filmového (obdobnou kauzu jsme mohli vidět u Deadshota, který se v seriálu Arrow prakticky už téměř nevyskytuje, aby nezastínil toho filmového, to ovšem neplatí o seriálovém Supermanovi, který se objevil v Supergirl, a mohl by tak zastínit toho filmového, který sbíral rozporuplné ohlasy).

(I seriál Arrow má celou řadu svých superhrdinů. Foto: CW)

Od té doby se naplno rozjel seriálový vlak a v seriálech Arrow a Flash byli postupně představeni hrdinové, kteří následně dostali svůj vlastní seriál – Ray Palmer, Sara Lance, Martin Stein, Leonard Snart, Mick Rory, Jefferson Jackson. Všechny tyto postavy už fanoušci jednotlivých seriálů znali, a ty se tak pouze přesunuli do Legends of Tomorrow.

Maličká stanice CW tak měla už tři komiksové seriály a nestála o nové. Jejich tvůrci byli ovšem jiného názoru, a tak se dohodli se stanicí CBS a vznikl seriál Supergirl. Po první řadě ale bylo rozhodnuto, že se seriál přesune na CW a bude součástí Arrow světa. Nyní tak na stanici máme čtyři seriály, které se dočkají svého velkého polofilmového příběhu. Filmová Justice League bude tak opět předběhnuta. Existuje naděje, že si pro nás stanice připraví pátý seriál? Těžko říci, na druhou stranu u tvůrců Andrewa Kreisberga, Grega Berlantiho a Marca Guggenheima jeden nikdy neví.

Budete sledovat i zbývající tři seriály, abyste si crossover vychutnali naplno, nebo se podíváte jen na Supergirl?

Diskuze /8

Kathryn01

Tak ikdyž se nedívám na Legendy a Arrowa sleduji v podstatě jen když nemám nic jiného, rozhodně zkouknu všechno. Byla by hrozná blbost to neudělat, zvlášť z toho důvodu, že crossover se bude táhnout celý týden, a Supergirl to tedy pravděpodobně jen „naťukne“( určitě to celé nevyřeší v tomhle díle – o čem by pak byl ostatní crossoverové epizody? :D)

28.11.2016 | 18:18:30
LEZORE

Já sleduji všechno pěkně popořadě. Jsem se všemi hrdiny už od začátku a na Crossover se moc těším

28.11.2016 | 18:42:54
-Skinner-

Na ďalší rok priviesť Manhuntera a Supermana a kedže v supergirl v podstate potvrdili Batmana tak aj toho. Vidieť Supermana, Flasha. Batmana, Manhuntera, Supergirl, Green Arrowa , Atoma, Firestorma pokope to by bola Justice League.

#4 dračik
28.11.2016 | 18:50:51
dračik

#3 -Skinner-: a ještě by mochli dát serial a knim green lantern

28.11.2016 | 19:37:16
Billy the Kid

podivám se na vše, a raději nebudu komentovat suicude quad a batmen vs. Superman

28.11.2016 | 19:40:08
Chomy/Ema

Tak já sleduju Supergirl a Flashe a občas skouknu Legendy a Arrowa jen velmi malinko..... , ale byla by blbost se nepodívat na všechny díly crossoveru. U legend jsem viděla všechny díly první série na tu druhou tak jsem viděla jenom díly 1,3,5,6 víc jsem jich neskoukla a u Flashe všechny zatím a u Supergirl taky :) . Arrow no… tak to už ani ne tam jsem viděla jenom sérii 2,3,´4 a tu pátou ta už vůbec tam jsem viděla jenom první dva díly :/

#7 Billy the Kid
28.11.2016 | 20:29:54
Billy the Kid

#6 Chomy/Ema: tak ta páta je zatím lepší než 3a4 dokupy :) takže stojí zato :)

28.11.2016 | 22:13:31
Peteo

Ja sledujem seriál Arrow poctivo už od úplneho začiatku, potom keď vznikol Flash tam som dlho váhal a pár častí z prvej série som videl, a od druhej série ma to chytilo že ho sledujem už pravidelne ako Arrow. Potom prišli Legends of Tomorrow a Supergirl pri ktorých som rovnako váhal a videl par častí prvych sérii a od druhej serie už pozerám obidva poctivo a musím povedať že jak u Flasha a Legends of Tomorrow tak aj u Supergirl sa mi to začalo páčiť ovlea viac až od druhej série. A tak sa na tento crossover velmi teším :)

28.11.2016 | 23:04:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E07: Wake Up

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Samantha Arias se sice objevuje v seriálu již od začátku třetí řady, ale zatím jsme ji poznali jako starostlivou matku, která by neublížila ani mouše. To vše se změnilo na konci epizody Wake Up. A na zrod padoucha jsme čekali opravdu dlouho. A my se ptáme – jak moc se vám přerod líbil?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny