Supergirl Supergirl dostává třetí řadu a víme, kdo bude hrát pana Mxyzptlka

Supergirl dostává třetí řadu a víme, kdo bude hrát pana Mxyzptlka

Supergirl dostává třetí řadu a víme, kdo bude hrát pana Mxyzptlka

Supergirl se minulý rok musela přesunout ze stanice CBS na CW, což ne všechny fanoušky potěšilo. Někteří se mohli bát o sledovanost, ale Supergirl si vedla na nové stanici dobře. Diváci zůstali dívce z oceli věrní i na jiné stanici, a tak se budeme s Karou opět vídat i příští rok.


37 0
8.1.2017

Sledovanost Supergirl se minulý rok pohybovala okolo 6 a 7 milionů diváků za epizodu. Tvůrci pochopitelně počítali s velkým pádem, protože CW je malinká stanice, která může velké CBS jen ztěžka konkurovat. Letos se sledovanost Supergirl pohybuje okolo 2 a 3 milionů diváků, což jsou na stanici CW velice pěkná čísla. Nejsledovanější epizodou byl crossoverový díl Medusa, který sledovalo celkem 3 600 000 milionů diváků. O třetí řadě tedy nebylo pochyb.

Před nedávnem jsme vám přinesli zprávu, že se ve dvou epizodách objeví pan Mxyzptlk, klasický zloduch, který v komiksech zatápěl Supermanovi. Nyní víme, že pana Mxyptlka bude hrát herec Peter Gadiot, kterého si můžete pamatovat jako Cyruse ze seriálu Once Upon a Time in Wonderland. Níže se můžete podívat na pár fotek z natáčení, na kterých je pan Mxyptlk vidět.


Diskuze /12

Lex Luthor

Jsem rád, že CW prodloužila své čtyři komiksové seriály, Supergirl u mě tenhle rok vede, druhý je Arrow, který se vrátil ke klasice, pak Legendy a nakonec Flash. Doufám, že Flash bude další rok více optimistický a srandovní a ne tak vážný jako je ted

8.1.2017 | 19:32:56
totti

No, som zvedavý čo z neho spravia. Či sa budú aspoň trocha držať komiksu. Nedávno som čítal Emperor Joker, kde je vidieť, čo by s jeho schopnosťami spravil Joker. Veľmi dobrý komiks, odporúčam.

8.1.2017 | 20:47:36
Billy the Kid

jsem rád, serial si to zaslouži a jsem zvědav jaký bude planovaný páty komiksový serial stanice- no to teda bude teprve crossoverr :)

8.1.2017 | 21:07:41
azoxid

Dokáže mi někdo říct, jak se to vyslovuje ?

#5 Vojtislav #6 Lex Luthor #7 totti
8.1.2017 | 21:39:28
Vojtislav

#4 azoxid: Pokud se nepletu, tak se postava vždy vyskytovala jen v komiksu takže se tohle nikdy nemuselo řešit… Ale pokud se pletu, opravte mě, je to dost možné..

#10 antty
redaktor
8.1.2017 | 21:41:47
Lex Luthor

#4 azoxid: Spoiler Mxyzptlka v komiksech musel Superman donutit Mxyzptlka vyslovit jeho jméno, pak se Mxyzptlk musel vrátit do své dimenze. Myslím, že mu zkráceně říkal mistr M, nebo myxpic, aby ho vždy naštval a nechal ho vyslovit jeho jméno. Uvidíme, jak to udělají v Supergirl.

#8 totti
8.1.2017 | 23:43:15
9.1.2017 | 12:04:14
totti

#6 Lex Luthor: Zabudol si na to, že to meno musí vysloviť obrátene, Kltpzyxm – „kel-tip-zix-um“

Ďalšie možnosti vyslovenia podľa wiki: /mɪksˈjɛzpɪtlɪk/ US dict: mĭks·yĕz′·pĭt·lĭk /ˈmɪksɪlplɪk/ or /mɪksˈjɛzpɪtəlɪk/

9.1.2017 | 12:08:00
pikaia

Za prodloužení Supergirl jsem rád.

9.1.2017 | 19:16:10
antty

#5 Vojtislav: tak výslovnost už tu lidi našli, tak jen doplním, že se objevil v jedné epizodě Smallville. někdy během čtvrté řady.

10.1.2017 | 12:42:10
antty

a Medusu bych nenazval crossoverovou epizodou, to že to tak prezentovali se mi vůbec nelíbilo. Kdyby alespoň použili ten virus na dominátory, pak by to dávalo smysl.

10.1.2017 | 12:43:38
Lex Luthor

Ok snad v dalším crosoveru zapojí epizodu Supergirl více do děje, Oliver a Barry by se mohli seznámit s dalšími postavami. Pak by si John DIggle mohl pokecat s Jamesem Olsenem. Guardian a Spartan mají podobný oblek.

10.1.2017 | 21:27:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E07: Wake Up

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Samantha Arias se sice objevuje v seriálu již od začátku třetí řady, ale zatím jsme ji poznali jako starostlivou matku, která by neublížila ani mouše. To vše se změnilo na konci epizody Wake Up. A na zrod padoucha jsme čekali opravdu dlouho. A my se ptáme – jak moc se vám přerod líbil?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny