Supergirl Supergirl ze Smallvile se objeví v seriálu a Bizarro odhalena!

Supergirl ze Smallvile se objeví v seriálu a Bizarro odhalena!

Supergirl ze Smallvile se objeví v seriálu a Bizarro odhalena!

Většina fanoušků seriálu Smallvile, který běžel na stanici CW, si pamatuje, že i v něm se objevila Supergirl v podání Laury Vandervoort. Laura se nyní oficiálně vrací a uvidíme ji minimálně v jedné epizodě seriálu.


11 0
28.1.2016

Nenechte se zmást, neuvidíme druhou Supergirl ze Země 2, Laura Vandervoort ztvární zcela jinou postavu a to záporačku Indigo, která uprchla z věznice Fort Rozz. Navíc pokud máte Lauru spojenou se Supergirl ze Smallvillu, nemusíte se bát, protože prakticky nebude ve své roli poznat. Výkonný producent seriálu Andrew Kreisberg řekl o Indigo následující:

Bude vypadat naprosto skvěle. Rozhodně nepoznáte, že se jedná o Lauru. Jelikož bude součástí Brainiac programu, dost prostoru dostane v epizodě i Winn, když půjde o počítače. Indigo má za sebou velice zajímavý příběh. Byla jedním z vězňů ve Fort Rozz a dozvíme se, jak tam skončila. Také odhalíme, co dělá na Zemi, což bude překvapujícím zjištěním epizody.


(Bizarro se probouzí. Foto: CW)

Ve čtrnácté epizodě seriálu se seznámíme s Master Jailerem, kterého si zahraje Jeff Branson. Jeff si střihne roli násilného vězeňského strážce, který nikdy neprokáže slitování. Na Zemi je proto, aby chytl uprchlíky z Fort Rozz. Čtrnáctou epizodu natočil Lexi Alexander, který má za sebou i režírování seriálu Arrow.

Dlouho jsme polemizovali, kdo si zahraje Bizarra. Nakonec bude onou osobou žena, jak nám už odhalila epizoda Blood Bonds. Bizarra si zahraje Hope Lauren, která je jistými aspekty Melisse Benoist poměrně podobná. Kara tak poprvé bude čelit svému zrcadlovému protějšku.

Na co se nejvíce těšíte v seriálu? Na Bizarra, tajný plán Maxwella Lorda, či nové záporáky?

Diskuze /3

Fifipek

Věta „Bude vypadat naprosto skvěle. Rozhodně nepoznáte, že se jedná o Lauru“ No nevím, co na tom bude skvělýho ,že jí nepoznáme a nebude vypadat jako ona :D

28.1.2016 | 18:07:27
Smallville

Yes!! :-) podle mě Supergirl ze Smallville je zatím lepší než tahle

#3 matt44
29.1.2016 | 6:08:21
matt44

#2 Smallville: suhlasim. Laura Vandervoort to bola supergirl. povodne som myslel, ze ona bude hrat hlavnu rolu v tomto serialy, no asi nemozeme mat vsetko.

31.1.2016 | 21:48:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny