Supergirl Tajná přání herců pro budoucí crossovery

Tajná přání herců pro budoucí crossovery

Tajná přání herců pro budoucí crossovery

Crossovery mezi seriály Arrow a Flash se staly pravidelnými událostmi každé seriálové sezóny a je možné, že po epizodě Worlds Finest se něčeho podobného dočkáme i u Supergirl. Co řekly hlavní hvězdy seriálů ohledně budoucích crossoverů?


20 0
24.3.2016

Na stanici CW byly prodlouženy všechny komiksové seriály – Arrow, The Flash a i Legends of Tomorrow. Prodloužení se určitě dočká i Supergirl na CBS. Jelikož k domluvě crossoveru mezi Flashem a Supergirl došlo doslova na poslední chvíli, příští rok budou chtít být tvůrci určitě lépe připravení a budou plánovat dopředu.

Na to, co tvůrci v další seriálové sezóně zamýšlí, si budeme muset ještě chvíli počkat. Hlavní hvězdy komiksových seriálů se ovšem už teď netají říci, co by si přáli vidět v další crossoverové epizodě. Pro začátek je důležité říci, že Melissa Benoist, Grant Gustin a Stephen Amell se navzájem podporují a všichni jsou ochotní se objevit v seriálu toho druhého, což je velice důležité pro budoucnost možných setkání. Zřejmě nikdo z herců netrpí komplexem, že jeho seriál je nejlepší a nevidí důvod, proč by se měl objevit v seriálu někoho jiného.


(Crossovery jsou v komiksech mnohem častější než v seriálech. Foto: DC comics)

Grant Gustin se v rozhovoru pro Entertainment Weekly vyjádřil, že crossover se seriálem Supergirl je velice důležitou stavební kostkou pro budoucí crossovery. Jeho nejoblíbenější scénou z epizody Worlds Finest je scéna, kdy s Karou bude soutěžit, kdo z nich je rychlejší, což je typická událost, kterou můžeme znát ze stránek komiksů. Grant se také vyjádřil, co by si přál vidět v dalších crossoverech:

To, co nás čeká, je stále ve hvězdách. Ale celá pointa toho, proč jsme letos udělali crossover se Supergirl, je ta, že snad příští rok budeme mít možnost, aby se v jedné epizodě potkal Flash, Green Arrow, Supergirl a třeba i někdo z Legends of Tomorrow.

Melissa Benoist odpovídala na zvídavé dotazy fanoušků na facebooku, kde se jí jeden uživatel zeptal právě na crossovery. Benoist odpověděla, že by ráda svou postavu viděla po boku Batgirl. Zároveň by si společně s Chyler Leigh (Alex Denvers) přály, aby se z Alex stala Batgirl, která má všechny (podle nich) předpoklady, aby se jí stala. Je to ale pouze přání dvou hereček a je prakticky nulová šance, že by se z Alex v budoucnu stala Batgirl.

Crossovery jsou pěkným zpestřením klasických epizod. Pakliže se budou superhrdinové navštěvovat častěji, není vyloučeno, že se crossoverů časem fanoušci přejí, a nebude o ně takový zájem. Těžko říci, co vše se bude dít příští seriálovou sezónu a zřejmě to sami neví ani pořádně tvůrci. Z rozhovorů je ale patrné, že CW a CBS se snaží udělat svojí vlastní Justice League.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E07: Wake Up

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Samantha Arias se sice objevuje v seriálu již od začátku třetí řady, ale zatím jsme ji poznali jako starostlivou matku, která by neublížila ani mouše. To vše se změnilo na konci epizody Wake Up. A na zrod padoucha jsme čekali opravdu dlouho. A my se ptáme – jak moc se vám přerod líbil?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny