Supergirl Tony Almeida z 24 si zahraje otce Maggie Sawyer

Tony Almeida z 24 si zahraje otce Maggie Sawyer

Tony Almeida z 24 si zahraje otce Maggie Sawyer

I když nás ve třetí řadě Maggie Sawyer opustí, tvůrci neváhali obsadit jejího otce, kterého si zahraje nadaný herec Carlos Bernard, především známý jako Tony Almeida ze seriálu 24 hodin. Jakou úlohu bude mít podle vás otec Maggie v příběhu Supergirl? A na jak dlouho se v seriálu zdrží?

12 0
8.8.2017

Carlos Bernard se objevil celkem v šesti řadách seriálu 24 a jeho postava Tonyho Almeidy patří k těm vůbec nejoblíbenějších. Navíc je jednou z posledních postav, která vůbec zůstala naživu. Bernard si roli Tonyho zopakoval ve spin-offu původního seriálu s názvem 24: Legacy, který byl bohužel stanicí Fox zrušen.

Ve druhé sezóně Supergirl jsme se dozvěděli, že Maggie Sawyer už od dětství neměla pěkný vztah se svými rodiči. Když se dozvěděli, že je lesba, vyhodili jí z domu. V seriálu bude tedy velice zajímavé sledovat dynamiku mezi Maggie a jejím otcem Oscarem Rodasem, který se živí jako policista. Teoreticky by tak mohl mít k Sawyer blízko.


Maggie nás v průběhu třetí sezóny opustí, už i víme, jak určitě neskončí, takže je klidně možné, že Oscar Rodas se přijede do National City Maggie omluvit a Sawyer bude chtít následně svůj vztah s otcem obnovit, což by vyústilo v její odchod ze seriálu. Ale to pouze hádáme. Jak to skutečně bude, si budeme muset počkat do premiéry třetí sezóny, která nás čeká 9. října.

Těšíte se na Carlose Bernarda jako otce Maggie?

Diskuze /4

Dragon94

Ou hou hou. Nejdřív Nathan Petreli a teď Almeida. Začínám se skutečně těšit na další sérii! Snad Supergirl svojí třetí řadu zvládne lépe než její dva kolegové.

8.8.2017 | 22:07:35
maybesomeday

Skvelý výber herca .Už sa strašne teším zatiaľ by sa mal objaviť iba v tretej epizóde 3.Série.

8.8.2017 | 22:54:39
Jemily

No tak podle fotek z natáčení té zatím na usmíření moc nevypadá. Spíš to vidím tak, že ho Maggie pozve na svatbu a on odmítne.

9.8.2017 | 14:12:07
maybesomeday

Skôr si myslím že bude ! Na spoločnej večeri s Alex a Maggie a bude rýpať do Alex podľa toho videa z natáčania a ich spoločnej hádky po celej ulici.A nemyslím si že budú mať svadbu tak skoro keďže nebude žiadna časová odchýlka lebo dej nadviaže tam kde skončil tak že budú mať zásnuby

9.8.2017 | 21:30:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S05E19: Immortal Kombat

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny