Supergirl
73/100 - 132×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Trio herců do finále seriálu potvrzeno, jedna postava se zúčastní velkého crossoveru

Trio herců do finále seriálu potvrzeno, jedna postava se zúčastní velkého crossoveru

Pro většinu herců seriál Supergirl bude znamenat v Arrowversu konečnou, některé osudy hrdinů ale budeme moci sledovat i dál v plánovaných cross-overech. A právě jedna postava se takového příběhu v budoucnu dočká. Navíc máme potvrzené herce, kterých se dočkáme ve finále seriálu.

2 0
29.8.2021

To, co bylo zřejmé z posledních zpráv, se nyní jen oficiálně potvrdilo. Jeremy Jordan, Mehcad Brooks a Chris Wood jsou nyní oficiálně potvrzení do finále celého seriálu, kdy se vrátí jako James Olsen, Winn Schott a Mon-El. Herečka Melissa Benoist je nesmírně vděčná za to, že se toto trio vrací. Bez nich by to nebylo správné finále.

Herečka sama přiznala, že si nedokázala finále představit bez těchto herců. Fanoušci tyto postavy milují, navíc každý z nich sehrál v seriálu důležitou roli, a zřejmě nebylo by správné, kdyby se nikdo z nich neobjevil. Benoist ale prozradila, že to vůbec nebylo jednoduché dát starou partu opět dohromady. Sladit vše časově a navíc v době pandemie byl pořádný oříšek.

(Alex Danvers budeme vídat i nadále. Foto: CW)

I když se seriál pomalu chýlí ke konci, některé postavy budeme vídat i nadále. Stanice CW chystá velký cross-over nazvaný Armageddon, kde se objeví celá řada známých postav. A nebude u toho chybět ani seriál Supergirl. Zatímco Benoist jako dívka z oceli zřejmě definitivně končí, Chyler Leigh rozhodně ne.

Ta by se měla jako Sentinel objevit ve všech pěti epizodách plánovaného cross-overu. Ten se tentokrát nebude vysílat napříč všemi seriály, ale všechny díly budeme vídat na začátku osmé série seriálu The Flash. Ono se už ani není čemu divit, těch aktivních CW komiksových seriálů už moc není, takže tvůrci prakticky nemají jinou možnost.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S06E20: Kara

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů








Reklama