Supergirl Tvůrci naznačili, jak dopadne Maggie Sawyer ve třetí sezóně

Tvůrci naznačili, jak dopadne Maggie Sawyer ve třetí sezóně

Tvůrci naznačili, jak dopadne Maggie Sawyer ve třetí sezóně

Jednou z nejvýraznějších nových postav druhé řady byla rozhodně Maggie Sawyer, která si rychle našla své obdivovatele, ale také i odpůrce. Maggie uvidíme pouze v pár prvních epizodách a nyní alespoň částečně víme, co se s ní (ne)stane. Následující článek obsahuje drobný spoiler ke třetí sezóně.


8 0
10.8.2017

Maggie Sawyer v podání Floriany Limy se v průběhu druhé řady stala velice oblíbenou postavou, proto se hned začalo mluvit o tom, zda budeme Maggie vídat ve třetí sezóně pravidelně. Bohužel všechny fanoušky vystrašila zpráva, že Lima seriál opouští a objeví se pouze v prvních pár epizodách. A to zrovna ve chvíli, kdy Maggie řekla Alex své ano.

(Maggie svůj odznak už tolikrát jako v druhé řadě nevytáhne. Foto: CW)


Tvůrci ale přislíbili, že se Maggie ve třetí sezóně na nějaký čas ukáže, čímž alespoň trochu uklidnili fanoušky páru Sanvers. Ihned se začalo spekulovat, jak nenápadně Maggie ze seriálu zmizí, když se má nyní vdávat. Byla tu i šance, že Maggie zemře. Nyní si díky oficiálnímu vyjádření tvůrců můžeme udělat jasnou představu, jak Sawyer ve třetí sezóně dopadne:

Maggie bude v našem seriálu vždy vítána, jakmile si Floriana Lima udělá čas. Hrozně nám záleží na vztahu Maggie a Alex. Díky této dvojici jsme byli schopni vyprávět moderní love story a snad v tom budeme moci jednoho dne pokračovat. Pro Florianu Limu si vždy necháme dveře otevřené.

Pokud byl tedy mezi vámi někdo, kdo se o život Maggie Sawyer bál, nyní už nemusí. Maggie určitě přežije, zkrátka jen ze seriálu zmizí. Jakmile se ale herečka rozhodne do seriálu vrátit, tvůrci jsou připraveni Sawyer do příběhu opět zakomponovat. A vlastně se není ani čemu divit. Alex a Maggie byly minulý rok jedním z nejdiskutova­nějších témat druhé řady.

Mrzí vás, že Maggie Sawyer se už nebude v seriálu tolik vyskytovat? Máte rádi její vztah s Alex?

Diskuze /5

Lex Luthor

Magie je dobrá postava škoda, že herečka na čas odejde

10.8.2017 | 20:34:15
Rubi

Upřímně? Nemrzí … vlastně bych velice stála o to aby do seriálu nikdy přidána nebyla. Ale to už ted nemá smysl řešit.

10.8.2017 | 21:20:14
xflori01

Díky ní šla postava Alex úplně do háje. Ale zase byla Maggie docela sympatická postava. Myslím si, že by bylo lepší nechat ji zemřít v nějakém boji. Nesnáším „otevřené dveře pro postavu“ v seriálech.

10.8.2017 | 22:28:39
scottt1

Mozno dopadne ako Patty vo Flashovy.

11.8.2017 | 13:33:20
Šelma

Jsem ráda, že má možnost kdykoliv se vrátit. Je to skvělá postava, jen škoda, že kvůli ní překopali celou osobnost Alex.

30.8.2017 | 14:39:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E06: Midvale

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V seriálu prakticky už není žádná hlavní postava, která by nevěděla o tom, že Kara je Supergirl. Poslední, kdo o tom ještě neví, je chytrá Lena Luthor. A podle herečky Katie McGrath se nová ředitelka CatCo v dohledné době nedozví o tajné identitě dívky z oceli. Je to dobře?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny