Supergirl Tyler Hoechlin prý i ve skutečnosti chováním připomíná Supermana

Tyler Hoechlin prý i ve skutečnosti chováním připomíná Supermana

Tyler Hoechlin prý i ve skutečnosti chováním připomíná Supermana

Tyler Hoechlin už na podzim ztvární ikonickou postavou DC světa – Supermana. Andrew Kreisberg se rozhovořil o tom, jak Tyler působí na lidi mimo plac. Dále přidáváme info o muzikálové epizodě a možném záporákovi, který se v díle objeví.


14 2
5.9.2016

Už dříve jsme vás informovali, že se dočkáme muzikálové epizody. Melissa Benoist umí velice dobře zpívat, navíc v muzikálové epizodě se má objevit i Grant Gustin, kterému bůh dopřál také nádherný hlas. O této epizodě se vyjádřil Andrew Kreisberg, který zároveň i tak trošku vyděsil, jakého záporáka se dočkáme právě v tomto speciálním díle:

Muzikálová epizoda bude famózní. Bude to sranda. V seriálu máme záporáky, co dokážou rozpůlit Zem vejpůl, máme tam také padouchy, co běží rychlostí světla. A co takhle do seriálu přivést nějakého bláznivého zloducha, který by vás přinutil zpívat a tancovat přímo před vámi? To by teprve byla paráda.


(Clark Kent jde do akce. Foto: CW)

Řec také padla na Supermana, kterého ve druhé řadě hraje Tyler Hoechlin (Teen Wolf). Andrew se s ostatními tvůrci shodl, že Tyler byl pro ně nejlepší možnou volbou. O Hoechlinovi Kreisberg mluví jen pozitivně, především k jeho přístupu k práci. Andrew se také podělil, odkud bral inspiraci na televizního Supermana v Supergirl:

Brali jsme tak trochu odevšaď. Náš Superman má něco ze Supermana Christophera Reeva, inspirovali jsme se také Supermanem z animovaných seriálů a také trošku ze seriálu Lois & Clark. Tylera jsme sledovali už delší dobu a když jsme si s ním sedli a vše probírali, později jsme se shodli, že přesně takového Supermana chceme. Ne kvůli tomu, jak vypadá, ale spíše kvůli tomu, jak se Tyler chová v soukromí. Je to takový do očí bíjící klaďas. Když jste mu nablízku, člověk se cítí tak dobře, a tak má vyzařovat i Superman. Muž z oceli by ve vás měl probudit pocit, že můžete udělat naprosto cokoliv, i když v podstatě on je tím jediným, kdo může udělat cokoliv. A přesně takto na nás zapůsobil Tyler.

Druhá řada Supergirl se právě natáčí a herci jsou očividně v dobré náladě, jak se můžete přesvědčit níže na fotce. Druhá řada začíná 18. října. Na závěr Andrew Kreisberg dodal, jak moc se těší na druhou řadu Supergirl a pochopitelně při zmínce o nové řadě používal samé superlativy:

Jsme tak nadšení. Hrozně se těšíme, až všichni uvidí, co jsme si pro fanoušky připravili tenhle rok. Máme pocit, že stanice CW ze všeho pěkně vytěží, protože všechno, co máme letos v plánu, dostane seriál na zcela novou úroveň. Opravdu jsme povolili uzdu naší kreativitě. Těšíme se, co řeknou fanoušci na druhou řadu.

Diskuze /4

Holldir

Bože můj ne já to nepřekousnu:D…Ty­lera mám fakt rád, ale on a superman to je jak nebe a dudy:) Zahrát umí kdekdo kdeco…Ale když vyberou herce kterej takhle působí i normálně tak nevím. Minimálně jeden či dva herci supermana v přesně tomhle stylu o jakém mluví zahráli na výtečnou a bude to pramalý rozdíl a jací jsou mimo kameru je zcela irelevantní. Přičemž na mě takhle působí i herec Tom Welling jako superman

#2 Golradir
5.9.2016 | 19:58:26
Golradir

#1 Holldir: Bylo by mnohem lepší, kdyby se vrátil do poslední série Teen Wolf, může se snažit jak chce, ale svou roli v TW v žádném jiném seriálu nepřekoná :)

6.9.2016 | 12:29:54
Holldir

Naprosto bych souhlasil. Hlavně mu to bez vousů nesluší tak jako naopak s nima…To bych bral radši vousatýho supermana než holýho Tylera:D

6.9.2016 | 19:00:55
Es

Atak teď se trochu těším i děsím té muzikálové epizody :-D

7.9.2016 | 2:45:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E02: Triggers

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-LOL

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

3. řada

Nejoblíbenější postavy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zajímavosti

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Třetí řada seriálu Supergirl se přiřítí už zítra, proto si pojďme stručně shrnout, co vše o nové řadě víme a nevíme. Pokud jste se minulých pár měsíců vyhýbali našemu webu, tak je tento článek stvořen přesně pro vás, který vám jasně, přehledně a uceleně řekne, co se v uplynulých měsících stalo.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny