Supergirl Ve druhé řadě se možná dočkáme boje mezi Supermanem a Supergirl

Ve druhé řadě se možná dočkáme boje mezi Supermanem a Supergirl

Ve druhé řadě se možná dočkáme boje mezi Supermanem a Supergirl

Jeden filmový souboj mezi Supermanem a Batmanem nestačil a nyní, když se do seriálu řítí muž z oceli, se nabízí, aby se Kal-El utkal se svou sestřenicí. Dočkáme se skutečně takového souboje? A proč na Comic-Conu nebyl představen trailer na novou řadu?


13 0
31.8.2016

Všechny ostatní DC seriály na stanici CW představily své trailery, pouze Supergirl ukázala promo se staršími záběry. Na níže přiloženém videu se můžete podívat na Supermana v akci. Jedná se o záběry z prvních dvou epizod, kdy se zřejmě podíváme i do Metropolis. Je zajímavé, že v akčních scénách figuruje pouze Superman a po Supergirl ani vidu, ani slechu.

Tyler Hoechlin se znovu rozpovídal, jak se na svou novou roli těší. Zároveň zdůraznil, že se jeho postava nebude ničím podobat s aktuálním filmovým Supermanem Henryho Cavilla. Filmy jsou až moc temné a seriály půjdou zcela jiným směrem. Tyler se také setkal s Brandonem Routhem (Atom z Legends of Tomorrow), který kdysi hrál Supermana, a dostal od něj pár rad co dělat a čemu se naopak obloukem vyhýbat.


(I v komiksech se Supergirl utkala se Supermanem. Foto: DC comics)

Výkonná producentka seriálu Supergirl Sarah Schechter prozradila, že Clark Kent je na Zemi o něco déle než Kara, zná své schopnosti lépe a má trošku jiný pohled na svět než jeho sestřenice, což v nich může vyvolat menší konflikt. Seriál vždy byl (a zdá se že i bude) o rodině, proto chtěli tvůrci v seriálu představit Supermana, který pomůže rodinné drama ještě více rozvířit.

Proč by se ale měli Clark a Kara poprat? Mělo by jít znovu o boj, kdyby jeden z nich byl ovlivněn nějakou látkou jako Alex Danvers ve finále první řady? Zdá se, že ne. Druhá řada bude řešit mnohem globálnější problémy a půjde opravdu o hodně. Možná také z toho důvodu bude v seriálu vystupovat prezidentka USA.

Na závěr přidáváme video z natáčení, kde je vidět Superman v akci:

Těšíte se na druhou řadu? Chtěli byste boj mezi Supermanem a Supergirl? Kdo si myslíte, že by vyhrál?

Diskuze /2

Blahar

Nějak nerozumim, když se stále nenatáčí, z čeho jsou záběry?:D

překladatel
31.8.2016 | 19:58:56
Venous4

souboj si uzijem ve hre Injustice 2

31.8.2016 | 20:56:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny