Supergirl Ve třetí sezóně se neobjeví generál Zod a ani Lex Luthor

Ve třetí sezóně se neobjeví generál Zod a ani Lex Luthor

Ve třetí sezóně se neobjeví generál Zod a ani Lex Luthor

Supergirl si často půjčuje záporné postavy od svého bratrance Supermana. Minulou sezónu jsme se na kratičký okamžik setkali s populárním generálem Zodem a manipulátorem Lexem Luthorem. Třetí sezóna půjde trochu jiným směrem a tyto dva velikány ze světa DC už neuvidíme.


13 3
24.7.2017

Možná trochu smutná zpráva pro všechny fanoušky velkých záporáků v Supermanovi a částečně i v Supergirl. Na Comic-Conu v San Diegu tvůrci potvrdili, že se v další sezóně generála Zoda ani Lexe Luthora nedočkáme, i když se oba objevili v průběhu druhé řady. Potvrdil to výkonný producent seriálu Andrew Kreisberg. Ten sdělil, že výskyt Zoda byl skutečně v seriálu plánován jako jednorázová akce. Další jeho využití pro seriál tvůrci nemají.

(Generál Zod se na chvíli objevil ve finále druhé řady. Foto: CW)


My si tak můžeme klást otázku, proč bylo nutné představovat tak ikonického záporáka ve finálové epizodě Nevertheless She Persisted, když se Zodem nemají tvůrci žádné plány. Možná je znovu problém u Warner Brothers., kteří povolili stanici CW použít Zoda na jednu epizodu (a ještě jako halucinaci) a dále už nechtějí, aby seriálový Zod zastiňoval Michaela Shannona, který si Zoda (i když ten je už nějaký pátek mrtvý) zahrál ve filmu Muž z oceli.

Obdobná situace mohla nastat i s Lexem Luthorem, se kterým má Warner Brothers. také velké plány. V seriálu se o Lexovi často mluví. Víme, že byl kdysi přítelem Supermana, následně se nepohodli a měli nejeden spor. Lex je aktuálně ve vězení a zřejmě v něm zůstane i ve třetí sezóně. Lexe jsme na kratičký okamžik viděli v epizodě Luthors, kde jsme se ve flashbacku setkali s malým Lexem. Něco podobného ve třetí řadě nečekejte.

Mrzí vás, že se v další sezóně neobjeví generál Zod a Lex Luthor? Proč se tedy o nich v seriálu pořád mluví?

Diskuze /8

Billy the Kid

jsem rád že se neobjeví, jsou to záporaci supermana, já bych rád viděl nějakou jinou postavu, a že těch je, ve smallvile to byl třeba doomsday :) ( sam witwer )

24.7.2017 | 19:37:29
Lex Luthor

Smutná zpráva, nevím proč si Warnerovi drží Zoda když je v DCEU už po smrti, nebo ho plánují oživit, mladého Lexe bych rád viděl ve vzpomínkách Leny bohužel ne

24.7.2017 | 19:41:08
league

Já bych chtěl vidět Doomsdaye to je dobrý záporák v supermanovi nikdy ho v žádném filmu nepoužili a superman ho v Injustice zabil.

#4 TheRadvano #5 tom99
25.7.2017 | 10:14:00
TheRadvano

#3 league: Doomsday byl v Batman v Superman. Ale nebylo by to ono, je to záporák Supermana, ne Kary.

25.7.2017 | 11:17:47
tom99

#3 league: Toho jsme si užili v Batman v Superman a musím říct, že spíš celý ten film pohřbil…

webmaster
25.7.2017 | 11:45:20
scottt1

Som rad, ze sa tam ani jeden neobjavi. Uz od Supermana berie dost protivnikov.

26.7.2017 | 13:12:59
WolverineCzE

@league a navic Doomsday je general Zod

#8 HellTsuku
26.7.2017 | 14:26:42
HellTsuku

#7 WolverineCzE: Leda tak ve filmu, jinak ne

26.7.2017 | 17:51:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E06: Midvale

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V seriálu prakticky už není žádná hlavní postava, která by nevěděla o tom, že Kara je Supergirl. Poslední, kdo o tom ještě neví, je chytrá Lena Luthor. A podle herečky Katie McGrath se nová ředitelka CatCo v dohledné době nedozví o tajné identitě dívky z oceli. Je to dobře?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny