Supergirl Vzorem Lyndy Carter pro hraní prezidentky je Hillary Clinton

Vzorem Lyndy Carter pro hraní prezidentky je Hillary Clinton

Vzorem Lyndy Carter pro hraní prezidentky je Hillary Clinton

Lynda Carter, bývalá Wonder Woman, ztvární ve druhé řadě Supergirl prezidentku Spojených Států. Jako správná a poctivá herečka se pilně připravovala na roli a jejím vzorem je současná kandidátka na prezidentku Hillary Clinton. Co o Hillary Lynda řekla?


13 7
6.10.2016

Lynda Carter ve druhé řadě ztvární prezidentku Spojených Států. Nyní Lynda prozradila, kdo je pro ni inspirací a odkud čerpala, aby svou roli nejlépe zahrála. Vzorem Lyndy Carter je Hillary Clinton, bývalá první dáma z dob úřadování Billa Clintona, a současná kandidátka na prezidentku Spojených států ve volbách 2016.

V současné době patří Hillary Clinton k oblíbeným ženám a představuje pro ostatní ženy vzor a ukázku toho, že i žena se dokáže dostat daleko, pokud chce. V seriálu bude prezidentka Spojených Států řešit krizi imigrantů, další aktuální téma, které hýbe se světem. Prezidentka má být vracející se postavou, kterou určitě uvidíme během druhé řady víckrát.


Lynda se k Hillary Clinton vyjádřila těmito slovy:

Hillary je úžasná. Když jsem se na roli prezidentky USA připravovala, Hillary byla mým vzorem a zároveň první volbou. Dokáže být zábavná a zároveň stále vážná a to oceňuji. Hillary je mnohem lidštější než Wonder Woman, kterou jsem dříve hrála, takže nyní jsem se musela inspirovat úplně někde jinde. Hillary dělá chyby jako každý, důležité je z chyb si vzít to nejlepší a poučit se. Myslím, že v současné době je vzorem pro spoustu žen.

(Melissa Benoist společně s Lyndou Carter během natáčení. Foto: CW)

Stanice CW již také vydala oficiální popis druhé epizody, který nastiňuje hlavní dění ve druhé epizodě. Pokud jste si náhodou zapomněli přečíst synopsi k první epizodě, můžete to napravit zde. Pokud sledujete pouze Supergirl a nečtete novinky ze seriálů Arrow, Flash a Legends of Tomorrow, mohly vám uniknout i čerstvé zprávy, které se týkají i Supergirl. V crossoverové epizodě nás čekají záporáci, kteří si říkají Dominators. A žádný fanoušek by si neměl ujít tuto ochotnávku na superhrdinský klub rváčů, kde je i Kara.

2×02 – The Last Children of Krypton

Datum premiéry: 17.10.2016
Oficiální synopse:

Cadmus zaútočí na National City pomocí zlosyna, který je posílen kryptonitem. Supergirl je vážně zraněna a Superman viní ze všeho Hanka, protože kryptonit byl ukraden z DEO. Kary první den v nové práci nevychází podle jejích plánů, když se seznamuje se svým novým nadřízeným – Snapperem Carrem.

Diskuze /4

Chomy/Ema

Jupííí ........... moc se těším :)

6.10.2016 | 19:52:38
scottt1

Skor Killery Clinton

6.10.2016 | 20:44:07
Farflame

Horší vzor (ženský) si snad ani vybrat nemohla. :) Někdy by mě zajímalo, jestli ti umělci znají politika jen podle tváře. Ale tak jde o popularitu, že?

redaktor
6.10.2016 | 22:46:42
VampKošilka

Další, kdo žere tu její přetvářku. Doufám, že nebude napodobovat ten její falešný úsměv.

7.10.2016 | 14:35:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E07: Wake Up

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Samantha Arias se sice objevuje v seriálu již od začátku třetí řady, ale zatím jsme ji poznali jako starostlivou matku, která by neublížila ani mouše. To vše se změnilo na konci epizody Wake Up. A na zrod padoucha jsme čekali opravdu dlouho. A my se ptáme – jak moc se vám přerod líbil?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny